massey ferguson 4255 2 wd

Ynt: massey ferguson 4255 2 wd

ewet orada da paylaştım bu traktörden türkiye ye 10 tane gelmiş tek çeker olarak biride bizde çekişide gayet iyi bir traktör taşlı yerde 16 numara 4 lü ye banamısın demiyor düz yerde de 12 numara 5 li takıyoz gayet iyi bi traktör bundan önce bizde 398 vardı onu devirdikten sonra düzeni kaçtı bizde değişmeye karar verdik o zaman bunun çift çekerini alacaktık ama bu dek geldi bunu aldık walla ben memnunum traktörümden 0 bi traktörü alıyorsun 80 100 milyara bi sene sonra düşüyo 40 50 ye bu devirde herkes elindekinin kıymetini bilirse iyi olur

bu motorun en sevdigim yanı inişinin çok iyi olması arkasında kaç ton yük olursa olsun hiç basma olmuyo bizde bundan önce 398 vardı o da çok iyi bi makineydi ama arkasında 3 tonla rampa inerken sanki viteste sallamış gibi giderdi motoru zapt etmesi çok güçtü ama bunda şimdiye kadar hiç böyle bi sorun yaşamadım aldıgımıza da hiç pişman degilim gerçekten güzel bi motor tek çeker olmasıda manevra kabiliyetini arttıran bi faktör

bızım arkadasda hem 4x4 var hemde tek ceker var tek ceker daha hızlı gıdıor nadasda bakmayın bunun bole durduna yer ugagı bunlar guzel motor carpmalı bu motor

kazasız belasız özellikle arızasız günler bizdede 4*4 ü var 98 model motorun kabin tasarımı bu günkü 0 larla yarışçak nitelikte bide vites seçeniği bol olsaymış 12 ileri yetersiz