köpek alacamgim hangisi sizce(arkadaslar lütfen yorumda yazın)

Köpek olarak

• Kullanılan toplam oy
    51
Ynt: köpek alacamgim hangisi sizce(arkadaslar lütfen yorumda yazın)

deli çocuk sibirya kurdunu alıyosan bulundugun bölgede sibirya gibi yani yazını serin tutcan sıcak bölgelerde yasıyorsan sibirya tercihini geç.sibirya kurtları sıcak havada çatlar ölür.ama illaki ben sibirya kurdunu beslemek ve yasatmak istiorum disosan hergün 1 metreküp buz atcan önüne.bulundugun bölgeye göre deseydin farklı yorumlardım.sadece köpek demişssin ama ne amaçlı...saygılar.

bak koçum evin geniş bahçesi varsa kangalı her köpeğe tek gçerim ama bağlamayacan serbes bırakacan köpeğe saldırgan olsun diye saçma saçma seyler yapmayacan zaten kangalın doğasında var tehlikeyi sezdimi o zaman ortalığı mahveder.evimin o kdar bahçesi yoksa alman kurdu veya rot dediğimiz köpekten alacan rot kurttan saldırgandır ama o da iyidir bende evimin bahçesi olmadığından kurt bakıyorum bnm kurt saf alman kurdu değil rus kurdu ile(sibirya kurdu değil)rus ordusunun kullandığı köpekler )iile alman kurdu kırması sonuçta kurt yani çok güzel fotolarını koyarım ama sen sen ol doberman dogo falan alma eğer ava meraklıysan da bi tanede av köpeği al ha dersen ki çarşıya çıkınca havam olsun al bi rot yada kurt

bu dogoları bende bilirim ama çok saldırgan onlar adamı yer valla :)
bnce bi kangal al onu büyüt ama kangalı tek büyütme dişili erkekli büyüsün daha iyi olur o zaman onlar büyüyünce buzağı gibi olur :)

marmara bölgesiyse sibirya kurdu olmaz bileciğin köylerinde yasıorsan kurt köpeklerini tercih etme bılıosun kurdun canavardan varkı yok doğadaki sıradan köpek ve kangalların düşmanıdır.ama merkez yada ilçede yasıorsan sorun yok zaten...amatör olarak beslemek istiyorsun herhalde...herhangi bi amaçta kullanmak istemiorsan pitbul yada rodvaydır ' lara bak derim saygılar.

hiç biri... ne yapcan onu başına bela başkasını ısırırsa falan ... başına bela olur bende var bı tane kucuk kopek uzaktan ınsana havlar durur ısırmaz cinside sümdük gel onu vereyım sana

kangal yada boxer .bende kangal kırma var[safkanlar buralarda yaşayamıyor] çok güzel, sahibine çok sadık ve oyuncu bi köpek[sahibine karşı] tanımadığı insanları ise parçalar diyebilirim.

boxer da güzel köpektir.çoğunluk köpeğin tipinden korkar[ :D ] boyları çok fazla uzamaz.oyuncu bi köpektir..

bende bir tane pitbull var aslinda benim degil dayi oglunun elimi dayi oluna vurdugum zaman köpek bana saldiriyor pitbullar sahiplerini korurlar 2 yildir köpegi taniyorum yanlis harekette dislerini gösteriyor bana :) kismetse dukkani verdik ten sonra bir tane alacam