HATTAT TRAKTÖR FİYAT LİSTESİ

Hattat ve Valtra traktörleri hakkında teknik bilgi, fiyatları ve aklınızda kalabilecek tüm soruları yanıtlamaya hazırız.
Bartın Otomotiv Plaza

Hattat Traktörlerimiz
HATTAT A SERİSİ
Yukarı kaldırılan motor kaputu, yerden yapılabilen yakıt dolumu çiftçilerimize kullanım avantajı sağlamaktadır.
Traktörler, 4-zamanlı direkt enjeksiyonlu dizel motora sahiptir.
A58modellerinde 3-silindirli Perkins motor. 4x2 ve 4x4 seçeneği
A68modellerinde 3 silindirli Turbo kompresörlü Perkins motor. 4x2 ve 4x4 seçeneği
A78modellerinde 3 silindirli Turbo kompresörlü Perkins motor. 4x2 ve 4x4 seçeneği
Traktörler; volana monte edilmiş çift debriyaj, tamamen senkromeçli vites kutusu, bir splitter ünitesi (A68, A78), diferansiyel kilidi, hidrostatik direksiyon, yüksek basınçlı lift devresi, iki yardımcı hidrolik valfleri ve PTO ile donatılmıştır.

20080327084253.jpg

Ynt: HATTAT TRAKTÖR FİYAT LİSTESİ

HATTAT H SERİSİ
45 HP ' serisinde, ülkemizde Euro III sertifikasına sahip ilk motor
Ekonomik, güçlü, fonksiyonel, 45-65 BG gücü aralığında, 4X2 / 4X4, farklı renklerde açık kabinli.
H45, H55, H65 olmak üzere üç model.

hattat H45 dört silindirli, direkt enjeksiyonlu, su soğutmalı, doğal emişli Euro 3 HATTAT Motor.
hattat H55 üç silindirli, direkt enjeksiyonlu, su soğutmalı, doğal emişli Euro 2 PERKINS motor. 4x2 ve 4x4
hattat H65 üç silindirli, direkt enjeksiyonlu, su soğutmalı, turboşarjlı Euro 2 PERKINS motor. 4x2 ve 4x4

Modellerimiz, temel olarak iki kademeli kuru tip çift debriyaj, yağ banyolu çok diskli mekanik kontrollü sürüş frenleri, maks.1900 kg kaldırma kapasiteli Kategori 2 hidrolik lift, pedal kontrollü diferansiyel kilit, tek sürgülü (çift etkili) mobil valf ve iki hız seçenekli PTO ile donatılmıştır

HATTAT H VE A serisi hakkında fiyat ,bilgi ve istekleriniz için lütfen ulaşın.

traktörlerimiz 21.000TL den başlamaktadır.

Valtra, özellikle üstün kalite, dayanıklılık ve uzun ömür tercih eden Kuzey Avrupa ülkelerinin gözde markasıdır. Bugüne kadar 500.000 adetin üzerinde Valtra markalı traktör (2001 yılından önce Valmet markasıyla satılmaktaydı) dünya pazarlarına girmiştir. Çok dayanıklı bir motor olarak bilinen ve Valtra traktörlerinde kullanılan Sisu motorları da AGCO bünyesinde olup MF traktörlerinde de kullanılmaktadır.

Avrupa`da satılmakta olan Valtra A Serisi ve Massey Ferguson MF 4400 Serisi traktörlerin üretimi artık Hattat Tarım A.Ş.`nin Çerkezköy Fabrikası`nda yapılıyor.

arkadaşlar .. bence Türkiye ' de geliceğin traktörü VALTRA. Adamlar çerkezköydeki fabrikada tüm dünyaya yedek parça üretiyor örnek jd. lerin(100hp ' den yukarı) hidrolik sisteminden tutun otomobillerin mekanik aksamlarına kadar.. Açıkçası ben bir türk vatandaşı olarak gurur duyuyorum. Yerli bi marka olmayabilir ama en azından üzerinde tamamen biz türklerin el emeği olması çok gurur verici.

hattat h45 in bahçe tipi varmı ya varsada kompresörü falan var mı ve fiyatı??
vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum
benim avatarda gördün hattat h45 yüksek tip

hattat a 78 tam olarak 4x4 mü yoksa çapraz mı asılıyor bana bunun yetkili servisi çapraz asılıyor dedi vede fiyatları nelerdir

doganbey1 link=topic=21051.msg179126#msg179126 date=1242242162' Alıntı:
hattat a 78 tam olarak 4x4 mü yoksa çapraz mı asılıyor bana bunun yetkili servisi çapraz asılıyor dedi vede fiyatları nelerdir
çapraz asılma fiatlarda olur valtra ile hattatın defransiyelleri aynı gibi tam modellerini bilmiorum fakat a75 in çamurda çapraz asıldığını görmedim hattata öle sanırsam..tabii çamuruna weya toprağına bağlı :D

bartınplaza link=topic=21051.msg178601#msg178601 date=1242043574' Alıntı:
Valtra, özellikle üstün kalite, dayanıklılık ve uzun ömür tercih eden Kuzey Avrupa ülkelerinin gözde markasıdır. Bugüne kadar 500.000 adetin üzerinde Valtra markalı traktör (2001 yılından önce Valmet markasıyla satılmaktaydı) dünya pazarlarına girmiştir. Çok dayanıklı bir motor olarak bilinen ve Valtra traktörlerinde kullanılan Sisu motorları da AGCO bünyesinde olup MF traktörlerinde de kullanılmaktadır.

Avrupa`da satılmakta olan Valtra A Serisi ve Massey Ferguson MF 4400 Serisi traktörlerin üretimi artık Hattat Tarım A.Ş.`nin Çerkezköy Fabrikası`nda yapılıyor.
mf ler piyasaya sürüldümü yada bi değişiklik warmı çerkezköyde üretilenler

Geç cevapladığım için kusra bakmayın.
-Öncelikle H45 bahçe tipinin çalışmaları vardı. Rops tente üzerinde yok biraz daha alçak ama şuanda çıkan bi ürün yok.
-Valtra A75 in çamurda çapraz asılmadıysa Hattat A78 ' de aynı altyapıya sahip.
-MF ' ler Türkiye ' ye değil çerkezköydeki HATTAT fabrikasından yurtdışına gidiyor. görüntüye bakarsanız Hattat A serisiyle yalnızca kaputu farklı

peki bu bahsediğiniz h45 bahçe satışa sunuldu mu? şuan var mı? yani bnm traktörüm h45 yüksek tentesi vardı çıkardım fakat yinede çamurluk yüksekliği ve kaput yüksekliğinden dolayı bahçe için rahat iş yapamıyorum
örneğin dıskaro gibi ekipmanlarda ağaca fazla yaklaşamıyorum
bartınplaza link=topic=21051.msg179197#msg179197 date=1242284030' Alıntı:
Geç cevapladığım için kusra bakmayın.
-Öncelikle H45 bahçe tipinin çalışmaları vardı. Rops tente üzerinde yok biraz daha alçak ama şuanda çıkan bi ürün yok.
-Valtra A75 in çamurda çapraz asılmadıysa Hattat A78 ' de aynı altyapıya sahip.
-MF ' ler Türkiye ' ye değil çerkezköydeki HATTAT fabrikasından yurtdışına gidiyor. görüntüye bakarsanız Hattat A serisiyle yalnızca kaputu farklı