şu römorka hastayım yaa :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: şu römorka hastayım yaa :(

Böyle bi romörk ilk defa gördüm daha öncede arkada çift dingill olanlardan gördüm ama böylesini ilk defa gördümGüzel fotolar paylaşım için tşk.

Al usta bi tane... :D Şaka kısmı bir tarafa Oroç ' ta köklü bir olmuş galiba bizim burda 8 tonluk olanı var kullanan baya bi memnun ayrıca özenilerek yapılmış bir remork...

doluyken havada duran dingilde basacağı için geri manevra ve dönüşlerde tekeri çok yer düşüncesindeyim.
17500 bunu almak yerine bitane kamyon almak daha avantajlı yeni kasalı damperli falan bu paraya mal edilebilir hiç olmasa 6 silindir motoru üstünde ayrıyetten daha hızlı gidebiliyorsun

Bu 15 tonluk bildigim kadarıyla bende alacaktım birtane pancar işini bırakınca geri vazgectim. Yinede kaliteli bir marka ve güzel bir römork.

arkadaşlar bu 15 tonluk modeli or21 14 kat dublex lastikli
6.000mm uzunluğunda kendi ağırlığı 3ton652 kilo :)
katoloğunda yazanları kısaca anlataym
ahşap ve saç olark 2 çeşittir.ahşap olanların keresteler birinci sınıf ağaçlardan seçilip özenle işlenip 1 yıl kurutulduktan sonra kullanılır
damperli romorkun arka kapağı çok fonksiyonludur
kapalı poryo sistemi olup dingillerimz uzun süre bakım gereketrmz.
liftler 25 mikron krom kaplamadır yazıyor.. beyki işinize yarar.
kaliteli ürün yaptıkları belli merak ettnz bişeler varsa yazablrm katoloğunda olacak şeyler olsun :) ve made ın konia dır :D

petlas yada özka lastiklerle bugünün güncel fiyatı 21.900 lira 5dk önce firma yetkilisiyle görüştüm normal yüklemede 15ton buğday alıyormuş isterseniz ilavelere ek yaparız falan dediler ayrıca tüm kapaklar söküldükten sonra sadece ön kapak kalıyormuş ve 28ton kaldırma kapasitesi olan pistonu var !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...