stayer8073 hararet

Ynt: stayer8073 hararet

80 derece normal geçtiğimiz yaz sıcakları afrika da yaşıyor hawası weriyordu insana zaten arkadaşlar herkes steyr e hararet yapıyor dio fakat steyr ztn sıcağı sewen bi motor...yaşadığınız iklime göre termostat koyarsanız hararet yapmaz..ben başakta denedim baya faydası oldu....birde termostatı sökmeyin motora zararı oluyor kışın...mesela kaloriferi zor ısıtıyordu insan donuo kabinde :D

abi sen yazın sürrken çıkar yan kapakları ole sür hararet yerinden oynamaz biz yazın ağustosta 2 li 24 no pulluk ile tarla sürüoz hiç hararet olmuo şu ana kadar olmadı

kemalettin24 link=topic=21115.msg179155#msg179155 date=1242245471' Alıntı:
sagolun arkadaşlar 1 inci fites te sürüyorum 12 3lü pulluk çok rahat cekiyor ısı olmasa 10 lu 4 lü pulluk alsam nasıl çeker saygılar
walla ben başakla 4 lü 11 numara pullukla sürüyorum çokta rahat çekio....43 derece sıcaklıkta yer sürdüm bişi olmadı...ama sadece üst kaporta wardı farlarıda çıkardım motor iii hawa aldı :D bence 4 lü al rahat çekersin..

sagol un arkadaşlar benim arazi nin bazı yerleri rampa ben 10 lu 4 lü alacagım biraz rahat olsun birde radyo töre kireç çözücü koysam zararı olurmu kireç varsa çöz sün diye

arkadaşlar bana birde kuyruk miline takılan kas naklazım malum bizim burada saman yapıyoruz patos için ben sivas tayım sivas kayseri de ki arkadaş lardan elinde olan varsa ala bilirim saygılar

arkadaşlar bugün daha garip birşey oldu depoda 3 parmak mazot vardı birden kendikendine gaz yemeye başladı stop yapayım dedim olmadı songaz bagırdı ve sonra kendiken dine stop etti hava yaptı mazotu koydum 3 marş bastım çalış tı 1 neden 3 parmak mazot varken hava yaptı 2 neden stop olmadı 3 neden ken di ken dine gaz yedi saygılar

ABİ O ZMAN HAFİF RAMPA YER BULACAN Bİ LATİĞİ BİNDİRECEN RAMPAYA OLE BENZİNLİĞE GİDECEN MOTOR GİDERKEN SALLANDIĞINDAN GİDİP GELME YAPAR ONDAN DOLAYIDIR O ABİ KOLTUĞUN SOLUNDA TAKVİYE KOLU VAR SEN PULLUKTA MİMZERDE YANİ AKLINA GELEBİLECEK HER İŞTE GÜBRE İLAÇ HARİÇ BİRDE TIRMIK O KOLU İLERİ İTTİRECEN TAM OLARAK YOKSA ARAYA GELDİMİ MOTOR GİTMEZZ SONRA YERİNE GÖRE 3 YADA 4 TAKVİYEYE TAKACAN BAKTIN YER BAYIR BİRDE VN YE TAK SONRA DEVAM ET YAZIN SÜRERKEN HARARET YAPMAMASINI İSTİYORSAN YANLARI ÇIKARACAN BU KADAR

arkadaşlar styer in devirdaim kasnagında 2 adet kayış yerivar benimki büyük kasnakta takılı acaba küçük kasnaga taksam daha hızlı döner ısımaya faydası olmazmı yada o 2 kinci kasnak yeri nedir benim aklıma gelen büyük kasnak kışlık küçük kasnak yazlık olamazmı saygılar

arkadaşlar devirdaim kasnagındaki 2 adet kayış yerine büyük olan datakılı şimdi hararet 80 de bulluklatarla sürer ken küçük kasnaga alsam kayışı acaba faydası olur mu küçükte daha hızlı dönmez mi saygılar