ScaniaT164

scaniat164heob2414.png

http://uploading.com/files/4UH5LSJF/ScaniaT164HE.ZIP.html

+reppp+

Ynt: ScaniaT164

evet aynısı bazen bende de oluyo bazı aletler, evler, traktörler ve bicerler beyaz cıkıyor neden ??? sanmayın kı link eksik indirmiştir 2-3 kere hatasız indiriyorum ve de dogru bir biçimde yamayı yapıyorum yine de olmuyo ilk defa da yama kullanmıyoz yani acemi de degiliz ki ama beyazlıgı gideremiyorum GAINS Editor de De bazen Beyaz çıkıyo

EKRAN KARTINIZDAN ARKADASLAR COZUM YOLLARI VAR AMA GENELLIKLE COZUM OLMUYOR AHTALAR BAZEN EKRAN KARTI DRIVERLERININ GUNCEL OLMAMASINDAN BAZEN DIREXT YAZILIMLARININ DOGRU VE GUNCEL OLMAMASNDAN KAYNAKLANIYOR BU SEKILDE HATA ALAN ARKADSLARIN EKRAN KARTLARI GENELLIKLE ATI CHIPSETE SAHIP VE BENIM GOZLEMLEDIGIM NICKELL77 UYESININ YAPTIGI YAMALARDA KARSILASILIYOR

Arkadaşlar Bende Ati X1650 Professional var ben Ekran kartı drıverını 8-12 i indir dim hem oyun lar hızlandı grafiksel olarak hemde sorunlar gitti (Beyazlık sorunu Felan) vede Dirextlerden Assasins Creeds le gelen Dirext 10.c de en iyi Bence.

YUNAKLI_42
adamın kralısın aradığım böle şeylerdi daha çok kamyon bulabilirmisin
kardeş sedemi kamyoncusun yunaklılar hep kamyoncu banada kamyon lazım ama bildiğim kadarıyla arkadaşlar sadece paylaşıo bulabilirseniz dahaçok kamyon eklerseniz sevinirim emeğine sağlık şimdiden teşekkürler