jd 6030 plus serisi hakkında bilgi edinmek isitoyurum

arkadaslar 6030 plus serileri hakkında bilgi edinmek isitoryorum bilen varsa yardımcı olursa cok sevinirim.
kullanıs yakıt performans fiyat ve buna benzer bilgiler. yorumlarınızı acilen bekliyorum.simdiden tesekkurler...

Ynt: jd 6030 plus serisi hakkında bilgi edinmek isitoyurum

ben sana söyleyim kardeş jd 6030 serisi kelimenin tam anlamıyla mükemmel bir traktör.sağlamlıkta bir numara al tamircinin yedek parçacının yolunu unut.çünkü ben bu seriyi kullanan birçok çiftçi tanıyorum.hepside memnun.

BENIM TANIDIGIM IKI KISIDE 6430 JOHN DEERE PREMİUM VAR, SOFORLERI KULLANIYORLAR AMA IKISIDE MEMNUN PATRONLARIN BIRISINDE TLS ' DE WAR.
BEN JD YAKIT KONUSUNDA YAKAR DIYE DUSUNUYORDUM AMA YAKIT KONUSUNDA DIGERLERI ILE AYNI YAKIYORLAR dedıler... 6020 ve 6030 serılerınıne baktıgımda saglamlık hıssı verıyor arka cam kısmından baktıgınızda genıs bır gorus acısına mevcut buda dıger traktörlerden 1 adım onde oldugunu gosterıyor; arkadakı takımı rahatlıkla gorebılıyorsunuz...

ben sana söyleyeyim.6430 var premium değil.motor ilk geldiği zaman 5-6 litre yaktı daha sonra azaldı.sağlamlığa gelince çok güzel.konfora gelince içinde yatak olsa eve gitmek istemezsin.premium pluslar 5-10 bin fark ediyor.biraz daha lüks fakat daha konforlu

nasıl daha fazla yaktı neye gore ? surumde dekara mı ?
doganbey1 link=topic=21395.msg235468#msg235468 date=1261143774' Alıntı:
ben sana söyleyeyim.6430 var premium değil.motor ilk geldiği zaman 5-6 litre yaktı daha sonra azaldı.sağlamlığa gelince çok güzel.konfora gelince içinde yatak olsa eve gitmek istemezsin.premium pluslar 5-10 bin fark ediyor.biraz daha lüks fakat daha konforlu

slm bende 6430 premium var daha yeni aldık ama yakıt konusunda diğerleriyle aynı daha yetmiş saatte olmasına ragmen az yakıyo resimleride var facede john deeere hayran sayfasında bakabilirsin alınacak en iyi traktör bende 4255 massey vardı onun düzenleri oyuncak gibi geliyo

hidayettt link=topic=21395.msg235843#msg235843 date=1261239780' Alıntı:
slm bende 6430 premium var daha yeni aldık ama yakıt konusunda diğerleriyle aynı daha yetmiş saatte olmasına ragmen az yakıyo resimleride var facede john deeere hayran sayfasında bakabilirsin alınacak en iyi traktör bende 4255 massey vardı onun düzenleri oyuncak gibi geliyo
ne tür işlerde kullanıyorsunuz.biz 6430 u 6 metrelik lazerde kullanıyoruz

şu an çekim yapmam imkansız gibi bir şey.çünkü üniversitedeyim.yani başka bir şehirde.vede şu an lazer zamanı değil.önceden çekilmiş fotolarda bilgisayarın çökmesiyle beraber tarih oldu.elimdeki tüm fotoğraflarım silindi.inş yeni aldığım makine ile fotoları çekeceğim.

bizde 2005 model 6220 var yanlız arka hidroliğinde bir sorun var geldiği günden buyana ama daha yapabilen biri çıkmadı tabiki servisi ilgilendi ama hala tık yok :S garantisi dolmasına rağmen hala ilgileniyorlar geçen ayda 9yıl fabrikada eğitim almış bri geldi ve sabah 9:00 dan akşam 11:00 e kadar uğraştı ama nafile bilgisayarda arıza gösteriyor fakat elektronik olduğu için yapamadılar bizde baharda 6330 premium la değiştirmeyi düşünüyoruz fakat onda bundan daha fazla elektronik donanım olduğu için tedirginiz. kardeş haberin olsun bils-*-

rewal59 link=topic=21395.msg236421#msg236421 date=1261418277' Alıntı:
saglık olsun resımler ıcın 6 metrelık lazer o motora gore buyuk kendı fıkrım
şöyle söylemeliyim.bizim tarla komşusunda özel yapım lazer var galiba 7.5 metre ama emn değilim.dedem onu bizim motora taktı vede çok güzel iş yaptı.lazer işi ustalık isteyen bir iş.tm 120 ye adam 4 metre lazwer takıyordu.motorun lastikleri yerden rahat 30 cm kalkıyordu.

MESAJ ALINDI :)))
doganbey1 link=topic=21395.msg236471#msg236471 date=1261423989' Alıntı:
şöyle söylemeliyim.bizim tarla komşusunda özel yapım lazer var galiba 7.5 metre ama emn değilim.dedem onu bizim motora taktı vede çok güzel iş yaptı.lazer işi ustalık isteyen bir iş.tm 120 ye adam 4 metre lazwer takıyordu.motorun lastikleri yerden rahat 30 cm kalkıyordu.