KAYTARIM-2009

Ynt: KAYTARIM-2009

uzunyayla link=topic=21425.msg181252#msg181252 date=1243064620' Alıntı:
bir aksilik olmazsa yarın (pazar günü) fuardayım...fotolarıda inş sitede paylaşırım....
abicim bence hiç gitme görebilecegin hiç birşey yok bir iki firma içeriye pulluk mibzer getirmiş onun dışında zaten new holland ve ls traktör var başkada birşey yok

arkadaşlar şimdiye kadar olanki en kötü fuardı diyebilirim hiç bir şey yook traktörlerden sadece ls ve nh vardı malum kriz fuar kiraları çok pahalı olduuu için bayilerin çoğu gelmemişti aletlerdende çok birşey yoktu zaten bende fazla durmadım şehir dışından gelen arkadaşlar çok pişman olmuştur inşallah seneye bu ayıbı kapatırlar...

mf_3105 link=topic=21425.msg181502#msg181502 date=1243185164' Alıntı:
arkadaşlar şimdiye kadar olanki en kötü fuardı diyebilirim hiç bir şey yook traktörlerden sadece ls ve nh vardı malum kriz fuar kiraları çok pahalı olduuu için bayilerin çoğu gelmemişti aletlerdende çok birşey yoktu zaten bende fazla durmadım şehir dışından gelen arkadaşlar çok pişman olmuştur inşallah seneye bu ayıbı kapatırlar...
yapılan en rezil fuardı ilk sene nerdeyse bütün markalar vardı hatta deutz same 200 beygirlik olan büyük modellerle katılmıştı. O seneden sonra firma eksildi arttı ama bu sene kadar zayıf bir sene olmamıştı gerçekten olmasaydı daha iyiydi denecek bir fuar vardı.

NesranJk link=topic=21425.msg181321#msg181321 date=1243089976' Alıntı:
abicim bence hiç gitme görebilecegin hiç birşey yok bir iki firma içeriye pulluk mibzer getirmiş onun dışında zaten new holland ve ls traktör var başkada birşey yok
keşke seni dinleyip gitmeseydim bi pazarımız vardı onuda heder ettik:) bu kadar rezil fuar görmedim hiç yapmasalar daha iyiydi...sadece new holland ve ls traktörler vardı..new hollandı bi çalıştırdım görevli geldi ' ' abi patrondan laf iştiyoz çalıştırmasak dedi ' ' bende yuh dedim...içeride ise birkaç mibzer,pulluk,kazayağı falan filan....arkadaşlar ben şunu anladımki bu traktör bayi ve üreticileri son dört yıldır çok iyi kazandılar ve bu son yıldada kriz sebebiyle satışlar azalınca tası tarağı toplayıp başka işlere yöneldiler yani çiftçi ve türk tarımı bunların hiç umurunda değil..bunların tek dertleri para...tüm traktör markalarınıda bayilerinide hepsinide kınıyorum...new holland hariç....

sabah fuara katılan bir firma yetkilisiyle görüştüm bana ayak yapıyor şöyle iyiydi çok kalabalıktı niye gelmedin diye :D ya dedim ondan 1 traktör katılmış,diyor sen nerden öğrendin şety*-*

nt@hmet link=topic=21425.msg181778#msg181778 date=1243264608' Alıntı:
sabah fuara katılan bir firma yetkilisiyle görüştüm bana ayak yapıyor şöyle iyiydi çok kalabalıktı niye gelmedin diye :D ya dedim ondan 1 traktör katılmış,diyor sen nerden öğrendin şety*-*
Konya ' dan şakalak,sürüm,özduman ve alparslan vardı benim gördüğüm....