güller açtı bak

Ynt: güller açtı bak

ağır abi link=topic=21455.msg181466#msg181466 date=1243171765' Alıntı:
hemide islamköylü sayın ağır abimiz....beldesinden , başbakan ve cumhur başkanı çıkmıştır... ama 1 sene oldu hala hasan kardeşimden beyaz elma bekliyorum....şaka hasan ı severim...

atilla link=topic=21455.msg181532#msg181532 date=1243189168' Alıntı:
hemide islamköylü sayın ağır abimiz....beldesinden , başbakan ve cumhur başkanı çıkmıştır... ama 1 sene oldu hala hasan kardeşimden beyaz elma bekliyorum....şaka hasan ı severim...
beyaz elma belkı bulmm sorun olabılır ama kırmızısından bı kasa halen daha soguk hava deposunda beklemekte

muhtar bu güllerden reçel yapılıyormu, geçen sene ilk defa tarsus ' da gül reçeli yedim bu kadarmı mükemmel bir reçel olabilir tabiki el yapmasıydı, bu sene markette vardı aldım yediğim gül reçeli ile uzaktan veya yakından ilgisi hiç yoktu,reçelin gülüde farklıymış, bizim burada bulamadım veya o gülü bilen yok.

gökoğlu link=topic=21455.msg181594#msg181594 date=1243199405' Alıntı:
muhtar bu güllerden reçel yapılıyormu, geçen sene ilk defa tarsus ' da gül reçeli yedim bu kadarmı mükemmel bir reçel olabilir tabiki el yapmasıydı, bu sene markette vardı aldım yediğim gül reçeli ile uzaktan veya yakından ilgisi hiç yoktu,reçelin gülüde farklıymış, bizim burada bulamadım veya o gülü bilen yok.
abı dedıgın gıbı bınbır turlu yerde kullanılıyor bellı baslıcaları
gülsuyu
gül reçeli
gül yağı
şampuan
krem losyon buna benzer ürünleri mevcut