LS TRAKTÖR

arkadaşlar sitemizde ls traktör kullanan var mı öncelikle bunu sormak istiyorum babam posta gazetesinde reklamını görmüş ve hoşuna gitmiş bu traktörler internetten baktım baya bi teknolojik bi traktör ama fiyatı ,yakıtı, çekişi ve kalitesi nasıldır bir bilgisi olan varsa aranızda beni aydınlata bilirmi :S :S(daha doğrusu babamı aydınlata bilirmi) :S

Ynt: LS TRAKTÖR

arkadaşım ben daha bu gün inceledim kiotiden felan çok iyi fiyatlarda baya uygun plus 90 75 milyar diyolar bide u60 lıgı sormuştum onada 40 milyar demişlerdi fiyatta uygun kalitede bence bizde düşünüyoruz yakında köyde tarla denemesi olacak..

mf_3105 link=topic=21480.msg181504#msg181504 date=1243185394' Alıntı:
arkadaşım ben daha bu gün inceledim kiotiden felan çok iyi fiyatlarda baya uygun plus 90 75 milyar diyolar bide u60 lıgı sormuştum onada 40 milyar demişlerdi fiyatta uygun kalitede bence bizde düşünüyoruz yakında köyde tarla denemesi olacak..

arkadaşım köydeki denemeden imkanın olursa foto ve video çekip bizimle payaşırsan sevinirim

Ben sizi iyice aydınlatıyım arkadaşlar..LS daha doğrusu LG nin yeni ismidir..Daha önce LG adıyla şimdiki deutz,ssame ve lamborginiyi getiren Şahsuvaroğlu firması tarafında türkiye 2 yıl ithalatı yapıldı 1000 civarında traktör satıldıktan sonra ithalatı bırakıldı aynı zamanda yedek parça ithalatıda bitti.Şuan piyasada 1000 mağdur çiftçi bulunmaktadır.Şuan Anadolu grup tarafından getiriliyor ve istenen rakamalara yine ulaşılamadığı için her an piyasadan çekilebilirler.Traktör yerli üretimlere göre iyidir ancak bi same,deutz ve kiotiyle asla başedemez.Enter arkadaşım sana şöyle söyliyim Kiotinin 904 serisini incele,euro 3 ingiliz perkins motor var,ki şuan türkiyede başka hiçbir makinede yok bu motor,daha iyi incelemek istersen motor kodu PERKİNS 1104 D SERİSİ.ön çekerler kapalı cer dişli,muazzam tur var,kabin iki oda bir salon buzdolabı bile olduğunu söylersek mutfakta dahil yani,orjinal kepçe beko ları var,hidrolik aksamı standart üzerine,heryerde servisi var,parça sorunu yok 5 yıldır türkiyede,parça sorunu yok..gücüm yetse başka motor kapıma sokmam.55 liğini alıcam oda süper bişey,www.izlesene.com a gir kioti yaz bak neler görüceksin..

longing link=topic=21480.msg182811#msg182811 date=1243689166' Alıntı:
Ben sizi iyice aydınlatıyım arkadaşlar..LS daha doğrusu LG nin yeni ismidir..Daha önce LG adıyla şimdiki deutz,ssame ve lamborginiyi getiren Şahsuvaroğlu firması tarafında türkiye 2 yıl ithalatı yapıldı 1000 civarında traktör satıldıktan sonra ithalatı bırakıldı aynı zamanda yedek parça ithalatıda bitti.Şuan piyasada 1000 mağdur çiftçi bulunmaktadır.Şuan Anadolu grup tarafından getiriliyor ve istenen rakamalara yine ulaşılamadığı için her an piyasadan çekilebilirler.Traktör yerli üretimlere göre iyidir ancak bi same,deutz ve kiotiyle asla başedemez.Enter arkadaşım sana şöyle söyliyim Kiotinin 904 serisini incele,euro 3 ingiliz perkins motor var,ki şuan türkiyede başka hiçbir makinede yok bu motor,daha iyi incelemek istersen motor kodu PERKİNS 1104 D SERİSİ.ön çekerler kapalı cer dişli,muazzam tur var,kabin iki oda bir salon buzdolabı bile olduğunu söylersek mutfakta dahil yani,orjinal kepçe beko ları var,hidrolik aksamı standart üzerine,heryerde servisi var,parça sorunu yok 5 yıldır türkiyede,parça sorunu yok..gücüm yetse başka motor kapıma sokmam.55 liğini alıcam oda süper bişey,www.izlesene.com a gir kioti yaz bak neler görüceksin..

verdiğin bilgler için saola abi

izmir kemalpaşa ' da 40 dönüm civarında kiraz bahçesi sahibiyim.
uzun zamandan beri traktör almak için araştırm yapmaktayım. bahçede rahat hareket etmesi bakımından küçük traktörleri inceledim ve ls r60 aldım. dönüş açısı ve motor gücü ayrıca işçiliği beni tatmin etti. az yaktığını söyleyebilirim. çok güçlü ve 4 çeker olması itibariyle (tabiri caizse) ben gitmem demiyor.
yukarıda bahsedildiği üzere lg traktörlerinin devamı niteliğinde görülse de farklı bir motor. ne desek boş. gidip incelemeniz gerekir. fiyatına göre mükemmel bir traktör. geçen sene antalya tarım fuarına gitmem sebebiyle antalyadaki bayii ve traktörü almam sebebiyle de torbalıdaki bayi ile görüştüm. ilgi alakaları gerçekten çok iyi.arkasında da anadolu grubunun olması bana güven telkin ediyor.zaten antalyada ve izmir civarında da bol bol görülmeye başlandı. herhangi bir sorusu olan olursa buradan cevaplamaya çalışırım..

aga ben bu traktörden aldım bende u60c var kabin biraz dar ama yakıt süper çok az yakıyo çeki dersen süpper gitmicem demiyo çok araştırma yaptım bu traktörde 3 tane kuyruk mil devri var süper kullanılaca bi traktör derim ...öneririm ben korkuteli ndenim servis var parça durumuii iyi sorun yok memnunum süper bişey ama ..;)

arkadaşım LS traktör hakkında 1000 çiftçi mağdur falan demişsin. Ben Şahsuvaroğlu satış sonrası hizmetlerde çalışıyorum. LG nin hangi parçasından kaç tane istiyosan söyle. ;D uyy-*s

2008 NİSAN AYINDA 1TANE U 60 LS TRAKTÖR ALDIM YAKITEMSALLERİNDEN %30 DAHA DÜŞÜK ÇEKİŞ DAHA YÜKSEK SERVİS PARÇA SORUNU YOK KULLANIM MÜKEMMMEL HERŞEY ELİNİN ALTINDA CEP 0535 791 77 43

arkadaş bu traktörleri şuanda ANADOLU gurubu güney koreden ithal etmektedir. üç serisi var bunların 1. seri bahçe tipi olanlar, bunlar trakyada pek yok. 2. seri U serisi bunlarda 4 silindir mitsubishi motor var U50 doğal emişli motor U60 turbo kullanan arkadaşlar var yakıt düşük, çeki güzel, vites sayısı 4 ana vites 4 takviye. Plus serisi iveco motor 70,80,90 hepsi turbo motor 90 lık entecol yakıt pompası bosch tüm modellerin ön akslar cerli dişli sistem mafsal yok tur düz traktör kadar fazla şuan Trakya da tümosandan sonra en çok satılan model fiyatları uygun, yedek parça ve servis sorunu yok, yedek parça İstanbul Tuzla daki İsusu fabrikasından servislere ve bayilere kargolanıyor. Yurd dışında 100 ve 115 hp lik modellerinin dünya sıtandartlarında gerekli olan uygunluk belgelerini alabilmek için deneme traktörleri var 2010 sonu gibi satışlarının başlanacağı söyleniyor. Plus serisinin eksikleri, kabin dar, römork çeki bağlantıları zayıf. Bu traktörlerin arkasında ANADOLU gurubu var bi kubota yada kioti ye göre geleceği daha parlak görünüyor. tavsiye ederim.

bizde LS plus 80 var alalı 7-8 ay falan oldu. yeni olduğu için yakıt emsallariyle aynı yakıyo. 500 saatten sonra yakıt daha azalır diyolar. kullanım çok rahat ileri geri direksiyonun altında, acayip tur var pratik bi taktör, cd calarlı sony teyp LG klima var . çekiş 3 lü 16 no pulluğu gömülü götürüyör. kabin nh TL serisine göre biraz dar ama o kadar önemli deil bence TD serisinin kabiniden çok çok iyi. bence ideal bi traktör trakyada bayaa satmaya başladı.

evet su anda lg de kımse magdur değil.. parça var. servisler fabrıkadan ıstıyor bu aksam verıp yarın elınde oluyor parça .. ls lerde bence satıs adetini geçmiştir bence sadece trakyada 400 e yaklastı ve hızla satılıyor. grup buyuk .. yarın oburgun bırakacak halı yokk