Sadece 250 tl ye 2009 model sıfır km. Basak traktör almak istermisiniz.

Ben basak traktör bayisiyim.traktorler 250 tl haricinde hicbir ücret talep edilmeden teslim edilecektir. Ayrintilar yakinda bildirilecektir.

Ynt: Sadece 250 tl ye 2009 model sıfır km. Basak traktör almak istermisiniz.

walla kardes o paraya o oyuncak bıraz fazla degılmı ben vermem o kadar para oyuncaga felan :D kaclı pulluk felan cekıcek baglı guzel bısey olsun !!!!

ok bizdeki emsali 2060 turbu intercoll istediğin zaman en yakın bayiiye yönlendiririm denersiniz istersen ben deniyeyim sen gör video ya çekeyim masseyin çekişi zayıftır bunu her kes bilir bir new holland veya başak gibi değildir. senin motorun ağırlığı en fazla 2.5. tondur ama bizim en ufak traktörümüz olan 2043 sh nin ağırlığı 2.603 kg dır. 2060 intercoll 3.203 kg dır önce 2060 intercoll ün el frenini çekip boş cekmeye çalış ondan sonra tekrar düşün. massey bu ya tamam kimse laf edemez 2 nci eline kaliyesine sonuçta ama çekişi çok zayıftır.

BİRADER BEn hepsi,ni denediM ŞİMDİ TT 55 WAR BİRDE 255 EP VAR 255 EP YLE AYNı ayarda olsuN ÇEKERİm denemesi BEDAVA ANAHTAR BIRAKMACASINA. . . O DEDİĞİN 2043 WARYA BEN BİZİm köydekİ 3050 İLE ÇEKERİMM . . . O DEDİĞiN TRAKTÖRÜn gücü kaç ki torkU KAÇ Kİİİ

255 EP = 62.5 HP 220 TORK WAR HABERİN OLSUn ......

2043 540 fiyatı kafa kafaya itiyor. tt 55 i çekiyor 2060 tt 65 t yi çok rahat çekiyor istersen video siteleri geç izle. biz new halland traktörlerinin aydın böyle bayiliğine yaptık her motora bindim sürdüm. ve 10 senedir traktör işi yapıyorum binmediğim sürmediğim görmediğim traktör kalmadı. elimden ayda en az 15 traktör geçiyor. haytta görmediğin traktörlere ben bindim.

atışmaya gerek yok yakınımda olsan denerdik. ben burada kampanya dan bahsederken konuyu saptırma. senden ricam bu eğer ilgileniyorsan söyle bizde hazır olunca sanada haber verelim

hiç sanmıyorum . . reklam kokanası bunlarrrr . . ayrıca senİN BİNDİĞiN SÜRDÜĞÜN TRAKTÖRLEİRN HEPSİNE BEN HER GÜN BİNİYORUM. . .

mf = 265 1999 model 91 model 255 turbo nh 99 model 54 c 96model 54 c 55 46
135 tt 55 erkunt 60 same argon 55 hepsi ne bimişimdir tarlada sürmüşümdür . .

şimdi kullandığIM TT 55 255 EP

255 EP= ASKı pEDAl. . hidrolik drksiyon... senkromej sanzuman. disk freN . . DjTAL SIYStem hidroLiK çİFT. . TURBo . . . 62.5 hp walla birader 60 56 tt 55 55 46 54 c emsalleryle hepsiyle denedıK . . .

TAMAM kampanya warsa alalIM VER BANA Bİ TANE OZAMn aynI AYARDA Bİ TRAKTÖR KULLANAM GÖRELİM . . . HATTA 3 TANE GEREKLİ . . TAKALım bakalIM ÜNLÜ 4 LÜ 8 NUMARA 2043 E . . DENEYELim reklam yapmak istiyorsanız gelİN KÜTAHYA DUmlupınar a şirketsiniz sizin için sorun olmaz buyrun gelin çayımızı içersiniz . .

simbat893 link=topic=21483.msg181244#msg181244 date=1243063580' Alıntı:
Emin ol karpuz kabugunda patinaj ceken masseyi cok rahatlikla ceker
HADİ ARKDASIM BASKA KAPIYA BENCE KARPUZ KABUGUNDA MASSEY PATİNAJ YAPIYORSA SEN MASSEY BOLUMUNDE NE GEZIYORUSUN GIT BASKA BIOLUMLERE BURDA TARTISMA YARAMTAA BYEE !!!!!!

simbat893 link=topic=21483.msg181398#msg181398 date=1243116351' Alıntı:
Arkadaslar sadece bu kampanya ile ilgilenenler msj yazsin diger konulara girmeyelim

kampanya ile ilgilenecez ama ne şartı nede içeriğini bilmiyorsun başta hangi traktör ne koşulda 250 liraya verecekler 250 liraya anca deposunu doldurur kalanı ilede biraz gerekli takım alınır. sen traktör satacan

250 lira kolay
ne traktör verecekler
nasıl verecekler
ne zaman verecekler.
bunun gibi soruları yanıtla tartışması kolay yarın 250 tlye traktörü duyunca başak traktör bayisinde kuyruk oluşturdular diye ana haber bülteninde görmeyelim

konuyu erken açtın sende bilmiyorsun kampanya koşullarını konu açıyosun öğren önce sonra anlat uygun bişeyse neden zaten almayı düşünenler yararlanmasın

nkoca link=topic=21483.msg181399#msg181399 date=1243116967' Alıntı:
kampanya ile ilgilenecez ama ne şartı nede içeriğini bilmiyorsun başta hangi traktör ne koşulda 250 liraya verecekler 250 liraya anca deposunu doldurur kalanı ilede biraz gerekli takım alınır. sen traktör satacan

250 lira kolay
ne traktör verecekler
nasıl verecekler
ne zaman verecekler.
bunun gibi soruları yanıtla tartışması kolay yarın 250 tlye traktörü duyunca başak traktör bayisinde kuyruk oluşturdular diye ana haber bülteninde görmeyelim

konuyu erken açtın sende bilmiyorsun kampanya koşullarını konu açıyosun öğren önce sonra anlat uygun bişeyse neden zaten almayı düşünenler yararlanmasın

sana katılıyorum arkadışım benim ihtiyacım var iyi bir traktöre 73 model enter kullanıcısıyım bıktım bundan ama durumyok belki sbu kanpanyadan bizede bi pay düşer ama önce şunun bi ibini dibini öğrenelimde

Kampanyayi baslatacak olan benim zaten. O yuzden benden baskasi neyin ne oldugunu bilmiyor. Dolayisiyla kimseden bir sey ogrenmeme gerek yok her sey ve sartlar netlesmeden bilgi verilemez. Zaten aciklaninca herkes dusuncesini ve sorularini soracak.

hadi yaaa biz 2050 dt aldık boş römorkla 4 le zor gidiyo az bi rampada 3 e düşüyodu.o traktörlerle çift dığan vs. işleri görecen o işi iiiii yapıyo hakkını yememek lazım.amaa biz sattık massey ferguson 175 aldık.başağın iki günde 600 saatteyken her tarafından yağ geldi 175 likler 185 likler kaç senelik traktör hala kullanıyoruz.ne varsa eskilerde var.