Sadece 250 tl ye 2009 model basak traktör sahibi olmak istermisiniz.

Traktörler bu 250 tl karsiliginda baska hic bir ucret talep edilmeden teslim edilecektir. Ayrintili bilgi yakinda bilgilerinize sunulacaktir.

Ynt: Sadece 250 tl ye 2009 model basak traktör sahibi olmak istermisiniz.

Bu sitede yeniyim tam olarak kullanamiyorum siteyi yakinda ayrintili bilgi verilerek. Ayrica new holland traktorlerinin tum serileri icinde ayri bir kampanya yapim aşamasında.

simbat893 link=topic=21484.msg181247#msg181247 date=1243063837' Alıntı:
Bu sitede yeniyim tam olarak kullanamiyorum siteyi yakinda ayrintili bilgi verilerek. Ayrica new holland traktorlerinin tum serileri icinde ayri bir kampanya yapim aşamasında.
arkdaşım sen her yere konu açmışın hadi onu anladım yeniyim fln dedin ;) ee bi diosun başakları ucuza verces dio bide new hollandtan kampanya gelio diosun ;)bende onu anlamdın her yerden farklı bi markadan bahsetmişsin sen nh cimisin? başak mı?
ama yinede saol elinesağlık tşk;)

ben başak bayisiyim. new holland değil ama new holland bayileriyle bu konu hakkında görüşüyoruz. kampanyaya dahil etmek için. yakında tam detaylı yazacağım o zaman daha iyi anlarsınız. biraz sabır. hepinizin hoşuna gidecek. emin olun.

simbat893 link=topic=21484.msg181347#msg181347 date=1243099611' Alıntı:
hayır çekiliş tarzında bir şey. yakında ayrıntılı bilgi vereceğim.
bu çekiilşi tüm firmalarmı yapacak yoksa nh-mf-başak fln mı yada işin içinde nh warmı tam biliyormusunuz?
tşk;)

Bu kampanyayi ben yapiyorum. Mf yok cünki sifiri cikmiyor. Suan sadece basak bu fabrikanin kampanyasi degil olusumu sadece bana ait ama ben buradaki nh bayisi ilede gorusecegim teklife sicak bakarlarsa onlarda katilir. Sali gunu iceriginden biraz bahsedecegim. Ve sizlerin goruslerini alacagim buradaki amacim insanlar nasil bakar. Elestirileri ne olur daha iyi olmasi icin ne onerilir gibi.

yönetici arkadaşlar
ya bu konuları birleştirin

h
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,21484.msg181598.html#msg18159 new holland
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,21483.msg181593.html#msg181593 mf
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,21482.msg181344.html#msg181344 başak

bu yapılamıyorsa bir tanesi kalsın geri kalanını kilitleyin isim aynı konu aynı gereksizce yapılmış işi düzeltin lütfen

simbat893 link=topic=21484.msg181598#msg181598 date=1243199754' Alıntı:
Bu kampanyayi ben yapiyorum. Mf yok cünki sifiri cikmiyor. Suan sadece basak bu fabrikanin kampanyasi degil olusumu sadece bana ait ama ben buradaki nh bayisi ilede gorusecegim teklife sicak bakarlarsa onlarda katilir. Sali gunu iceriginden biraz bahsedecegim. Ve sizlerin goruslerini alacagim buradaki amacim insanlar nasil bakar. Elestirileri ne olur daha iyi olmasi icin ne onerilir gibi.

Kardeş Bu arada SEnin Memleket neresİ??

Güzel birşey olur aslında dediğiniz gibi firmalar çekilişle promosyonlu traktör dağıtsa ayrıntılı bilgilerinizi bekliyorum