landini 8865 dt kabinli klimalı ve pulluğu

Ynt: landini 8865 dt kabinli klimalı ve pulluğu

2008 model
pulluk yüksek 1 metreye yakın alt açıklık öyle istedi adam derin sürmek için şase pulluk burda meşur oldu kendimde normal war ok lu
bu traktörde bende sahibi fazla anlamıyo söförlükten pullukların bu kadar büyüklüğü gereksiz yakıt sarfiyatı artıyo
ayrıca pulluk cizeller gibi sigortalı ciwatalı kök weya kayada hemen pim kesiyo

fazla bi fark yok aslında da o ince lastik bizim ki kalın yolda o daha rahat ama kaba toprata brnimki daha rahat 8865 te 81 hp enjeksiyonlu 8860 ta normal kara dizel 82 83 hp motor war aynı ekipmanları kullnıyom pulluk hariç bana 8865 rahat gelio klıma falan ama 8860 daha iyi gidio mibzer olsun 9 lu patlatma olsun aysan olsun 8860 daha iyi

Bu makinaların kırmızısınıda ilk defa gördüm hep mavi görmüştüm perkins motor mu var bunlarda güzel fotolar paylaşım için tşk.

doganbey1 link=topic=21540.msg182004#msg182004 date=1243338688' Alıntı:
bu pulluk buna ufak değilmi bizim steyr bunun 24 no lusunu çekiyor dedem de bu motor olcak 3 lüsünü takar landiniye
çekmeden çekmeye fark war 45 50 55 cm derinlik kurakta karpuz yeri hazırlıyoz steyr cekemez
ranger link=topic=21540.msg182011#msg182011 date=1243340016' Alıntı:
Bu makinaların kırmızısınıda ilk defa gördüm hep mavi görmüştüm perkins motor mu var bunlarda güzel fotolar paylaşım için tşk.
fotolardada war motor bilgileri powerfarm 85 perkıns motor war

güzel resimler paylaşım için sağolasın...resimlerden görüldüğü kadarıyla traktörün motor tertibatı oldukça düzenli gözüküyor herşey yerli yerinde...

Güzel paylaşım. Bizim buralarda pek bu kırmızı serilerden yok. Fakat eski tip 7860, 9880, 8860 modeli mavi serilerden ve powerfarmlardan bizim köylüler eski bayi olduğu için bizim köyde baya var. Dikkatimi çekiyor bu saydığım modeller goble çekerken kendini yerden yere vuruyor. Şöforun kafası nerdeyse tavana çarpacak. Çok garibime gidiyor. Düz tarlada bu kadar zıplıyor bayırlarda hiç düşünemiyorum. Bu kırmızı serilerde de böyle bir problem var mı acaba?

alipasalierkan link=topic=21540.msg182061#msg182061 date=1243357848' Alıntı:
Güzel paylaşım. Bizim buralarda pek bu kırmızı serilerden yok. Fakat eski tip 7860, 9880, 8860 modeli mavi serilerden ve powerfarmlardan bizim köylüler eski bayi olduğu için bizim köyde baya var. Dikkatimi çekiyor bu saydığım modeller goble çekerken kendini yerden yere vuruyor. Şöforun kafası nerdeyse tavana çarpacak. Çok garibime gidiyor. Düz tarlada bu kadar zıplıyor bayırlarda hiç düşünemiyorum. Bu kırmızı serilerde de böyle bir problem var mı acaba?
landiniler biraz fazla zıplıyorda 24+12 wites seçeneğinden doğru witesi bulamazsa suç traktörün değil ben genelde 3 takwiye birle yada daha hızlı 2 takwiye 4 le çekiyorum yerine göre bazen 2 3 le ama hiçte zıplamıyor

kardeş kim demiş landini zıplıyo diye bendende power 95 var 24 lü çekiçkesenin goblesi var düz 1ve 1,5 le çekiyom hiç vurmuyo ya senin zıplıyo dediğin motor bir kere bile zıplamıyo onu zıplatan adamın ya şöförlükten anlamıyo yada ince lastık kullanıyo veya lastık havaları dengesizdir videosunu çekipgöndericem bakalım vuruyomu görüceksiniz

landini gerçekten süper motor ben tümosanınıda kullandım new hollandınıda kullandım john deere sinide kullandım bana anlatmayın yok landiniler zıplıyomuş landiniye zıplıyo diyen yalan söyler ben kullanıyom he kullanmasam tamam istediğini de ama böyle yalanlarla kendinizi kandırırsınız landini gerçekten süper motor yemin ederimki süper makina landiniyi alalı 5 ,5 sene oldu maşallah size yemin ederimki daha tık çıkarmadı şu an 4700 saate geldi ben bu makinayı nasıl kötüleyimki arkadaşlar sokmadığım çamur çıkmadığım bayır kalmadı yazın ortasında 38 40 derce sıcakta sıkıştırdım yakamadım ama tümosanı az bişey sıkıştır hemen conta yakıyo new hollnd da hararet yapıyo gelsin newhollandlaa tümosanlada deneriz istediğin koşullarda istediğin sıcaklıkta bakalım hangisi yancak bana anlatmayın kimin ne olduğunu kullanan bilir bende 5 tane motor var bana anlatmayın herkes kendi malını över başkasının kini kötüler ama ben de landini 95 tümosan 95 newholland ts 110vetd95 john deere 6320 var bunların içinden en iyisi john deere ile landini gerisi hikaye john deere çok yakıyo yinde yakıt ve çekim bakımından landini gücüne göre yakıtı süper

yasin88 link=topic=21540.msg232744#msg232744 date=1260144585' Alıntı:
landini gerçekten süper motor ben tümosanınıda kullandım new hollandınıda kullandım john deere sinide kullandım bana anlatmayın yok landiniler zıplıyomuş landiniye zıplıyo diyen yalan söyler ben kullanıyom he kullanmasam tamam istediğini de ama böyle yalanlarla kendinizi kandırırsınız landini gerçekten süper motor yemin ederimki süper makina landiniyi alalı 5 ,5 sene oldu maşallah size yemin ederimki daha tık çıkarmadı şu an 4700 saate geldi ben bu makinayı nasıl kötüleyimki arkadaşlar sokmadığım çamur çıkmadığım bayır kalmadı yazın ortasında 38 40 derce sıcakta sıkıştırdım yakamadım ama tümosanı az bişey sıkıştır hemen conta yakıyo new hollnd da hararet yapıyo gelsin newhollandlaa tümosanlada deneriz istediğin koşullarda istediğin sıcaklıkta bakalım hangisi yancak bana anlatmayın kimin ne olduğunu kullanan bilir bende 5 tane motor var bana anlatmayın herkes kendi malını över başkasının kini kötüler ama ben de landini 95 tümosan 95 newholland ts 110vetd95 john deere 6320 var bunların içinden en iyisi john deere ile landini gerisi hikaye john deere çok yakıyo yinde yakıt ve çekim bakımından landini gücüne göre yakıtı süper
madem nh o kadar kötüyse neden iki tane nh var .sen Landiniyi kötülemeyin diyorsun kendin başka markaları kötülüyorsun.En iyi traktör kendinin olandır.

yasin88 link=topic=21540.msg232743#msg232743 date=1260143541' Alıntı:
kardeş kim demiş landini zıplıyo diye bendende power 95 var 24 lü çekiçkesenin goblesi var düz 1ve 1,5 le çekiyom hiç vurmuyo ya senin zıplıyo dediğin motor bir kere bile zıplamıyo onu zıplatan adamın ya şöförlükten anlamıyo yada ince lastık kullanıyo veya lastık havaları dengesizdir videosunu çekipgöndericem bakalım vuruyomu görüceksiniz
güzel demişsinde ön süspansiyon olmayan her motor goble vs. de zıplar zıplamıyor die inkar etme zıplaması biraz da büyük ekipman yüksek vites seçiminden kaynaklanır