ARKADAŞLAR SİZCE HANGİSİ DAHA İYİ STEYR 8073---BAŞAK 2073

Ynt: ARKADAŞLAR SİZCE HANGİSİ DAHA İYİ STEYR 8073---BAŞAK 2073

ikiside nerdeseyse aynı ama 2000 model başkların hepsi yaglı disk fren steyrlar düz balata birde bütün başaklar senkromejli steyrların çogu kara şanzıman

aksoylar link=topic=21560.msg292590#msg292590 date=1283003807' Alıntı:
ikiside nerdeseyse aynı ama 2000 model başkların hepsi yaglı disk fren steyrlar düz balata birde bütün başaklar senkromejli steyrların çogu kara şanzıman
hiçte bile aynı değil steyr ile başak karşılaştırılamaz...arada büyük oranda kalite farkı var alınıp gücenmeyin...ayrıca steyr in 1995 ten sonrası senkromeçli yağlı diskini bilmem...1985 model motorla 2000 model motor bir değildir...zaten başak başka kaporta altında satılsaydı bugünlere gelemezdi...tıpkı tümosan gibi...

hemen hemen hiç bir fark yok ancak agırlık olarak merak ediyorum başak 2073 ü steyr 3150 kg geliyor başagı bilen varmı

başakların 2000leri fln o ayarları hiç güzel değilmiş bi sorun warmış geçende bende öle bişiler araştırmıştım ama steyerler durmak yok yola devam dermiş :)
bence büyük bi fark war ;) KALİTE :)

Nail abi kullananların söylediği kadarıyla; biz 2006 da STEYR ı verip Başak alacaktık tek çeker. maksat model yükseltmek olsun die. konuştuğumuz ne kadar insan varsa başına bela alırsın dediler. Bende çifçekerini kullanma fırsatı buldum hiç beğenmedim. kullandığım 2005 model di.

ya steyrlar başaklardan iyiyse ozaman nie türkiyeye 2000 den sonra avrupa steyr yaklaştırmadılar.başagın fabrikası kaç senedir tıkır tıkır

başal anıl tiryaki sen yaglı diski senkoromeji bilmiosan traktörüde bilimiosundur.traktörü bilimiosan ne işin var bu sitede

sığ bir düşünce ile düşünmeyiniz. Bakın Türkiyede kaç tane traktör markası var. ve kaç adet fabrikaTürkiyede üretim yapıyor. ve kaç adet firma kendilerine onlardan daha kaliteli ve daha iyi bir firmayı arlarına sokmak isterler.

3 tane 8073 2 tane Başak 2073 kullandım halada başak var 850 dönüm yer çalıştııyom pancarda var başak daha hiç yüzümü kara çıkartmadı çok şükür.kulanmasını bilene kamyonda çekerim tek şartı motora acımıycaksın ki iş yapsın.çiftçeker traktör kullananlardaki ekipmandan daha büyük benim arabalar;tırmık kobil vs malzemeler ben çok rahat başak a aynı işi yaptırıyom arkadaşlar.hemde fazlasıyla üstünde hiç roman malı parçada yok.