ARKADAŞLAR SİZCE HANGİSİ DAHA İYİ STEYR 8073---BAŞAK 2073

Ynt: ARKADAŞLAR SİZCE HANGİSİ DAHA İYİ STEYR 8073---BAŞAK 2073

ARASINDA Bİ FARK YOKKİ.
BENCE İKİSİDE İYİ.
TEK FARK 8073 ORJİNAL STEYR
BAŞAK YERLİ TEK FARK BU.
ŞİMDİ ARKADAŞLAR ORASINA BURASINA LAF ATARLAR BAŞAK IN AMA ATSINLAR SORUN DEĞİL.BİR TRAKTÖR KENDİNE ZARAR VERİRİYORSA
O TRAKTÖR KENDİNE ACIMAYAN TRAKTÖRDÜR BUNU NE ANLAMDA YAZDIM MESELA ÇEKİŞTE PATİNAJA ASILMIYOR VE VE PARÇALANMA NOKTASINA KADAR ASILIYORSA BENCE GÜÇLÜ BİR TRAKTÖR.
BİR ORNEK DAHA MASSEY GRUBU KESİNLİKKLE KENDİNİ ÜZMEZ HAFİF BİR ÇAMURDA HEMEN PATİNAJ YAPAR.
AMA MASSEY DE KÖTÜ TRAKTÖR DEĞİL.KONUMUZUN DIŞINDA OLDU AMA.
TOPARLIYALIM BENİM GÖNLÜM HER İKİSİDE

cezama massey hakkında çok doğru soleyorsun masseyin motorunu yıpratmaması patinaja kalkmasından zaten massey kullanıcıları alışmış motora ama başka bir traktö kullanan masseye bindimi beğenmez

HAKLISIN NEDENSE STEYR LERİN YENİLERİ BAŞAK LAR PİYASADA BİRAZ AĞIR GİDİYOR.BİZİM BURADA BİRİ 2073 Ü 18500 TL YE ALDI.BİR YIL SONRA 14500 LİRAYA TAKASLA ZOR SATTI.TRAKTÖR 2002 MODEL.HİDROLİK DİREKSİYON ÇOK TEMİZ Dİ.OGÜN NAKİDİM OLSA HEMEN ALIRDIM.TUTULUP TUTULMAMASI BENİM İÇİN ÖNENLİ DEĞİL.BAŞAKLARIN YENİ MODELLERİ GÜZEL GERÇEK 4X4.YAN KÖYDE BİRİSİ 2050 BAHÇE 4X4 ALDI SÜPER AMA....AMASI VAR.YAĞ HAZNESİ KÜÇÜKMÜŞ ŞANZUMANIN.DAMPERLİ RÖMORKU TAM KALDIRMADI.KOLTUĞUN ARKASINA YEDEK YAĞ DEPOSU KOYDURDU.YANİ HOŞ OLMADI.BELİKİ YENİ MODELLERİ DÜZELMİŞTİR.

Ben kendi açımdan steyr diyorum bende 1985 model 8073 var ama çoğu yeni başağa kök söktürür başaklar daha seri ama fazla çekiş yok steyrler biraz daha yavaş kalıyo başağa göre ama bize serilik lazım deil önemli olan güç ..

8073 steyr gibi motorun olsun kaç başak çıkartır o motor ahhh..ıslıklı egsoz sesi,frenlere bastığında çıkan haşin balata sesi daha ne diyim..walla 3 tane başak değiştirdik ama 73 steyr in kalitesi hiçbirinde yok..

ikisinide kullandım steyr

başak kalitesiz üretim biraz
1998 de 87 model steyr vardı yanına 0 başak oldık steyr balya bağlarken arıza yapmazdı başak balye çekerken bozuyodu usta açıyodu roman malı ürün diyodu kaliteli takıp devam ediyoduk çoğu yeri değişti artık gidiyo :)

birkere stayir ile başak arasında fark yokdiyernler nerden biliyonuz nasıl anladınızki fark var sanjuman ve defransiyel dişli farkları vardır . ( iyi veya kötü olarak değil sadeçe ikisi arasındaki fark olarak )

alayına isyan ölümüne steyr&başak :D ama yeni her zaman yenidir gıcır gıcır durur kapında... eski mal insanı hem süründürür hem olduğumuz yerde sayarız eskinin kahrı çekilene kadar yeninin borcu ödenirmiş :)