fıat 640 yan yattı çamura battı zuhaaa

http://www.youtube.com/watch?v=PNHFDnJnY7s

fıat 640 yan yattı çamura battı MASSEY FERGUSON 266G La çekelim dedik daha bizim motrun izinden bile gelemedi zincirde kısa geldi bari dedik elle çekelim die biraz oynattık lap die çıktı fıat MASSEY FERGUSON 266G turbo 65 hp 2007 mdl- bizim FIAT 640 1981 mdl turbo yok ne yazıkki 64 hp ama fıat ın gitti yere bi adım bile gelemedi zuha

: fıat 640 yan yattı çamura battı zuhaaa

[glow=red,2,300]KÖTÜ BATMIŞ FAKAT 640 CESUR TRAKTÖRDÜR..DEDEMDEDE VAR BİR TANE..AMA ONLARIN DEVRİ BİTİYOR YAVAŞ YAVAŞ..ESKİŞEHİRDEKİ GALERİLER SİTESİNDEKİ TÜM 640 LARI ALIP SU MOTORU YAPRIYORLAR...[/glow]

kuyucakli_26 link=topic=2730.msg26821#msg26821 date=1208117269' Alıntı:
[glow=red,2,300]KÖTÜ BATMIŞ FAKAT 640 CESUR TRAKTÖRDÜR..DEDEMDEDE VAR BİR TANE..AMA ONLARIN DEVRİ BİTİYOR YAVAŞ YAVAŞ..ESKİŞEHİRDEKİ GALERİLER SİTESİNDEKİ TÜM 640 LARI ALIP SU MOTORU YAPRIYORLAR...[/glow]
Bizim motor o yeni motor lara taş çıkartıo senin dediğinde lafmı uğur

kanka toprak ın üstü görcen kuru ama altı çamurmuştu motor gidiodu ama baktım daha batıo durdum durmamlar iş bitti iler lerseydim gitçekti belki durunca bida kalkamadım ama bugün haber aldım çift çeker JD batmış aynı yerde hemde başka motor la çekelim demişler o da batmış zuha 2 tanesi de batmış duruomuş kepçe çağırcaklamış heral de ya kuyucaklı görüonmu çift çeker bile bizim motor gibi çekmio onun için bida kötüleme sizinkiler kötü o larbilir ama bizim burlardakiler eski kurtlardan dır ok

Ynt: fıat 640 yan yattı çamura battı zuhaaa

evet hakiakten ii traktör ama bnce 480 var tek vites onlar çok efsane traktör benim çok hoşuma gidio felaket hız ve güçleri var