MC CORMİC CX serisi hakkında görüşleriniz..

04.10.2008
4,134
195

[size=10pt]arkadaslar cx serisi kullananlar bilenler artılarını eksilerini bizimle paylaşırlarsa sevinirim... dıstan guzel görunuyor kullanımda serilikte gucte yolda nasılllar hangi traktörlerle karsılaştırdınız.. bunları paylaşırsanız seviniriz... cx 85 95 kullanan varmı genelde cx 105 ten söz edilmiş.. iyi gunler diliyorum herkese.[/size].

Ynt: MC CORMİC CX serisi hakkında görüşleriniz..

benım bıldıgım ozellkle 115 lıgınden ve 105 lıgınden cok fazla kullanan var cx85 ler ıse ufak caplı ıslerde bence emsalsız bır traktor neden dersen cok fazla donanıma sahıp dıjıtal panel hıdrolık tertıbat kademelı sanzıman bulunmaz ozellıkler cokta saglam bısey yakıtıda ekonomık oldugunu cok soyluyorlar 4200 kg lık traktor.. bence sınıfında lıder ozellıklerı var eksı yonu ıse bana gore ılerıye donuk parcaa sıkıntısı olurmu dıye dusunuyorum ama malum cagımız uzay cagı kım ne ısterde u lasamaz .. dıye dusnuyorum...

cx85 te turbo var mı peki ? cx serisinin şanzumanı yeterince dayanıklımı bu konuda bilgisi olan varmı ? sonucta kademeli şanzumanın zayıf yönleride vardır diye düşünüyorum..

yakından tanıdığım birinde mc cx85 ve 105 war birde jd 6220 mc ler 3 defa mozot pompası ayarı yapıldı sebebi duman ve yakıt cx 105 aynı pullukla jd den hem fazla yakıyor hemde daha az çekiyor şimdi sattı yerine jd 5820 ve 6330 aldı

c 95max var kullanmayan herkez birşey söylüyor şunda vardı suyu çıktı bunda vardı yağı aktı kullanmadığı malı kullanandan daha iyi tanıyorlar cx95max sınıfında kesinlikle lider kabin gürültüsünden tutun şanzımana kadar motor gücünden tutun motorun ağırlık merkezine kadar herşey mükemmel daha tek bir arıza yok daha önce td95 kullandık oda çok iyiydi fakat onunla bir işi yaparken daha fazla yakıt ve daha hızlı lastik yıpranması yaşadık mf3105 kullanan arkadaşlarımız ise mc cx95max ın süper bir alet olduğunu söylüyorlar kendi yorumları isteyen varsa daha bilgi verebilirim teknik yada deneyim konularında

tabiki isteriz.. özellikle deneyimlerinizden ve gözlemlerinizden.. traktöru farlı özelliklerinden söz ederseniz guzel olur..

fiochhi link=topic=21706.msg234144#msg234144 date=1260632498' Alıntı:
c 95max var kullanmayan herkez birşey söylüyor şunda vardı suyu çıktı bunda vardı yağı aktı kullanmadığı malı kullanandan daha iyi tanıyorlar cx95max sınıfında kesinlikle lider kabin gürültüsünden tutun şanzımana kadar motor gücünden tutun motorun ağırlık merkezine kadar herşey mükemmel daha tek bir arıza yok daha önce td95 kullandık oda çok iyiydi fakat onunla bir işi yaparken daha fazla yakıt ve daha hızlı lastik yıpranması yaşadık mf3105 kullanan arkadaşlarımız ise mc cx95max ın süper bir alet olduğunu söylüyorlar kendi yorumları isteyen varsa daha bilgi verebilirim teknik yada deneyim konularında

arkadaşlar cx 105 var bende 4 yaşı bitti, 2000 saat oldu, yakıt sarfiyatı hafif ilerde saatte 5,5 lt olarak test ettim. bence bu kadar az yakıtı emsalleri yakamaz.güce gelince gerek toprağa tutunması, gerek çekisi, sorunsuz ve tam yerinde vites geçişleri, 55 km hız yapıyor, yolda izde oyalanmıyor.bence gayet iyi