Steyr 768 Temizlik...

Geçen gün motoru iyi bir temizledim. İlk iki resmi yıkamadan önce çekmiştim, yıkayınca parladı kerata. Bahçeyide biraz dağıttık ama... ;)

beşinci (11).JPG

beşinci (10).JPG

beşinci (9).JPG

beşinci (8).JPG

beşinci (7).JPG

beşinci (6).JPG

beşinci (5).JPG

beşinci (4).JPG

beşinci.JPG

beşinci (2).JPG

beşinci (14).JPG

beşinci (13).JPG

: Steyr 768 Temizlik...

ÖZzGÜR link=topic=2747.msg27276#msg27276 date=1208344675' Alıntı:
Güzel Fotolar Mustafa...Ön jantı boyamışın sanırsam.Boyanınca baya güzel olmuş...Bende bizim 65-46 ' nınkilerini boysammı diye düşünüyom...

Arka jant hariç motorun bütün beyaz yerlerini(ön jant, kabin, kaput...) geçen sene boyamıştım. Şimdi motor temizlendiği için boyandığı ortaya çıkmış, parlamış. Geçen sene harman zamanı nerdeyse bütün tarlaları biçtik, bir tane tarla kaldı sadece. Tam boyadım bütün beyaz yerleri, biçerciler aradı, sizin tarlanın yakınındayız biçtirceksen gel diye. Şansa bak işte, çağırmasalar arka jantıda boyayacaktım. Sonradan boyayamadım öyle kaldı, inşallah bu sene boyarım. Bence sende boya, mükemmel oluyor. Yeni boyadığım zaman tarlaya gittim, biçerin yanındaki diğer köylüler motora hasta olmuştu. :D Adamlar boyanın markasından nasıl boyadığıma kadar herşeyi sordu. :)

[glow=red,2,300]YA MUSTAFA BEN RESİMLERİ GÖREMİYORUM...KAÇ GÜNDÜR GİRİYORUM ÇIKIYORUM SENİN RESİMLERİ GÖREMİYORUM...[/glow]

ÇağRı link=topic=2747.msg27299#msg27299 date=1208352429' Alıntı:
Tabancayla mı boyadın??Ayrıca yıkanınca iyi olmuş senin ihtiyar delikanlı :D

Yok ya, fırçayla boyadım. Beyaz yağlı boya... :D Tabanca çok etrafa sıçratıyor, lastikleri falan gazeteyele örtmek lazım bi sürü iş...

kuyucakli_26 link=topic=2747.msg27320#msg27320 date=1208356108' Alıntı:
[glow=red,2,300]YA MUSTAFA BEN RESİMLERİ GÖREMİYORUM...KAÇ GÜNDÜR GİRİYORUM ÇIKIYORUM SENİN RESİMLERİ GÖREMİYORUM...[/glow]

Bu kadar kişi görüyor sen nasıl göremiyon? :) İlginç...

[glow=red,2,300]Vallahi bilmiyorum Mustafa..Ama göremiyorum gerçekten..Nedendir hiç bilmiyorum...Sol üst köşesinde X işareti var hepsinin....[/glow]

Ynt: Steyr 768 Temizlik...

-silivrilimeriç- link=topic=2747.msg27001#msg27001 date=1208234092' Alıntı:
güzel resimler Mustafa... Yıkayınca daha bi yakışıklı olmuş ben bizim Steyr ' ı en son ne zaman yıkadığımı hatırlamıyom bile ;D
steyre yazık walla styer claasa iyi söwüyodur walla meriç bi gün üstüne cıkıwerir senn haberin olmaz bi gelirsin steyr claasın üstüne cıkımş :D