Şimdi Erkunt Almanın Tam Zamanı

Erkunt indirim yapmış arkadaşlar... alk-*s

indirim.jpg

Bu Resimdede Çok Güzel Yazmışlar... güçç*-*
kampanya.JPG

Ynt: Şimdi Erkunt Almanın Tam Zamanı

-*M@L!CL!_€MR€*- link=topic=21785.msg183294#msg183294 date=1243845328' Alıntı:
Fazla bir bilgim yok ama eski kasalarda indirim vardır yeni kasalar üretileceği için eski kasaları ellerinden çıkarmak istiyorlar diye düşünüyorum.
eeet aynı dediğin gibi yeniyle eskiyi az farkla satarsa eskıler ellerinde patlar böyle bi kampanya ne kadar çözüm olur bilmem ama sonuçta yenilerinde motor ve şanzuman vs. eskılerle aynıymış

güzel bir kampanyaya benziyor tutarsa iyi olur arkadaşlar aranızda acaba servet 4x4 lüx modelinin indirimli fiyatını bilen varmı

dayıda çok güsel durmuş beeeeeee

indirimi kaçırsam inanki hiçde üzülmem,,10 lira fazla veririm en iyisini alırım, yerli veya yabancı fark etmez..kabin içini ve malzemelerini iyileştirmedikçe vede kabin içine giren sesi azaltmadıkca erkunt ' a sıcak bakmıyorum,,yerli montaj olması beni bağlamaz erkuntu bağlar,çünkü traktör aldıktan sonra yıllarca içerisinde çalışacak olan benim,erkuntta çalışan mühendisler değil diye düşünüyorum..bu söylediklerimi iyileştirsinler reklama bile ihtiyaç yok bence herkez alır yok satar..

aslında elerindeki eski kabinlileri yeni versiyon kabinle degiştirseler güzel olabilir.isteyenlerede kolay yoldan yeni kabin olanagı degiştirme fırsatı tanısalar olabilir.
hayırlısı olsun bir çıksınlar bakalım.