8073 steyr vs. 285 mf

arkadaşlar hangisi çeker sizce bir arkadaşımla çekişecez yarın mf285 hiç kullanmadım ama benim 8073 balon tekere güveniyorum özellikle 285 kullananlar yardım edebilirmi

Ynt: 8073 steyr vs. 285 mf

YAWWW ARKDASLAR SU HERIFE CEVAP BILE YAZMAYIN DUN ADAM MF BOLUMUNDE NH TD95 LE MF 8480 KIYASLAMIS KONU ACMIS SONRA JOHN DEERE BOLUMUNDE ABISININ 8530 VARMIS DA 5 14 NUMARA PULLUK TAKIYOMUS KACLI TAKACAZ DIYE KONU ACMIS CEVAP VERMEYIN SU HERIFE ARKDASIM SENDE AKLINA BASINA DEVSIR ADAM OL !!!!! AZIMI BOZDURCAN BANA
BUYRUN ABISININ JOHN DEERE Sİ GERİZEKALI BURDA BIZI KANDIRACAK
johndeere8520.jpg

pordon kardeşim tartışmaya gerek yok böyle insanlarla muhattap olarak düşürmeyelim kendimizi ELBRUZ ULAS SÖYLE BAKAYIM SENİN YAŞIN KAC BÖYLE Bİ ...... ANLAMADIĞIN YERLERDE DOLAŞMA HADİ GİTTE SÜTÜNÜ İÇ SONRADA BU KLÜBÜN TADINI BOZMA YADA ADAM GİBİ ADAM OL YALANSIZ DOLANSIZ KONUŞ Bİ KERE O JHON DEERE DEN SEN HİÇ GÖRDÜNMÜ ONUDA GECTİM O ARKASINDAKİ EKİPMANIN İSMİNİ BİLE DUYDUN MU,NASIL BİŞİ OLDUĞUNU FOTO HARİCİNDE GÖRDÜN MÜ BÖYLE FOTO KOYACAKSAN ALINTILARA KOY DOĞRU DÜZGÜN KONU AC NESE AKLINI BAŞINA DEVŞİR BİR DAHA YALAN ASLA KULLANMA ... YANLIŞ BİR LAFIM VARSA TÜM KLÜPTEN ÖZÜR DİLERİM AMA BÖYLE İNSANLAR BENİ GICIK EDİYOR BUNDAN BİR ÖNCEKİ YORUMU KARDEŞİM YAZMIŞ BEN YAZMADIM K.BAKMYINN

samsun çarşamba da hisarlar kabinine iddiaya girdiler steyr hiç tınlamadı asfaltda tabii şöföre lastiğe falanda bakıyor bu işler ama 8073 çok dengeli traktör 285 i bırakmaz

steyr link=topic=21837.msg183922#msg183922 date=1244022909' Alıntı:
samsun çarşamba da hisarlar kabinine iddiaya girdiler steyr hiç tınlamadı asfaltda tabii şöföre lastiğe falanda bakıyor bu işler ama 8073 çok dengeli traktör 285 i bırakmaz
Arkadaşlar tek çekerler için bu yorumum:Mf 285 steyr 8073 ü çekemez,kalite yönünden mf kaliteli olabilir ama kullanım yönünden steyr çok rahat.vitesler elinin altında ,hidrolikler yine öyle,manevra mf den fazla rölentede tıkır tıkır çalışır.mf ye gelelim hidrolikleri yaramaz yeni traktörü ekipmanla stop et hemen salar kolları .manevra yok, frenler gürültüden başka bişey değil ,avrupalarına ve yeni fantomların 3085 ten yukarısına sözüm yok ben 20 sene mf kullandım hiç bi yenilik son zamana kadar yapmadılar, s,d ,ep, diye kandırdılar çiftçiyi,ya daha mekik kolunu bile uyduramadılar varmı böyle bişey. ben 1987 mf 285 aldığımda nh 80 66 serisindeileri geri vites kolu vardı.mf de şimdi bile yok ,vites seçeneklerini fazlalaştırması lazım

samsunbafra link=topic=21837.msg183934#msg183934 date=1244028697' Alıntı:
Arkadaşlar tek çekerler için bu yorumum:Mf 285 steyr 8073 ü çekemez,kalite yönünden mf kaliteli olabilir ama kullanım yönünden steyr çok rahat.vitesler elinin altında ,hidrolikler yine öyle,manevra mf den fazla rölentede tıkır tıkır çalışır.mf ye gelelim hidrolikleri yaramaz yeni traktörü ekipmanla stop et hemen salar kolları .manevra yok, frenler gürültüden başka bişey değil ,avrupalarına ve yeni fantomların 3085 ten yukarısına sözüm yok ben 20 sene mf kullandım hiç bi yenilik son zamana kadar yapmadılar, s,d ,ep, diye kandırdılar çiftçiyi,ya daha mekik kolunu bile uyduramadılar varmı böyle bişey. ben 1987 mf 285 aldığımda nh 80 66 serisindeileri geri vites kolu vardı.mf de şimdi bile yok ,vites seçeneklerini fazlalaştırması lazım
doğru söze nedenir..aynen katılyorum....

sezer link=topic=21837.msg183880#msg183880 date=1244008776' Alıntı:
pordon kardeşim tartışmaya gerek yok böyle insanlarla muhattap olarak düşürmeyelim kendimizi ELBRUZ ULAS SÖYLE BAKAYIM SENİN YAŞIN KAC BÖYLE Bİ ...... ANLAMADIĞIN YERLERDE DOLAŞMA HADİ GİTTE SÜTÜNÜ İÇ SONRADA BU KLÜBÜN TADINI BOZMA YADA ADAM GİBİ ADAM OL YALANSIZ DOLANSIZ KONUŞ Bİ KERE O JHON DEERE DEN SEN HİÇ GÖRDÜNMÜ ONUDA GECTİM O ARKASINDAKİ EKİPMANIN İSMİNİ BİLE DUYDUN MU,NASIL BİŞİ OLDUĞUNU FOTO HARİCİNDE GÖRDÜN MÜ BÖYLE FOTO KOYACAKSAN ALINTILARA KOY DOĞRU DÜZGÜN KONU AC NESE AKLINI BAŞINA DEVŞİR BİR DAHA YALAN ASLA KULLANMA ... YANLIŞ BİR LAFIM VARSA TÜM KLÜPTEN ÖZÜR DİLERİM AMA BÖYLE İNSANLAR BENİ GICIK EDİYOR BUNDAN BİR ÖNCEKİ YORUMU KARDEŞİM YAZMIŞ BEN YAZMADIM K.BAKMYINN
steyr çeker ama yorumlara gerek yok....

bende bi steyr kullanıcısı olarak steyr diyorum fakat anlamadığım bir şey var şimdi biz steyr diyoruz mf 285 kullanan abimizde var.peki neden 265 le 8073 ü kıyaslıyorlar ben onu bi türlü anlamıyorum

ayrıca dün ofislerde bende 4820 kg buğday vardı rampadan indirdim motor banamısın demedi 265 ferguson vardı onun yükü benden azdı motor rampada frene başladı kaydıra kaydıra gitti mf nin frenleri bu kadar kötümü ayrıca başka bi 265 inde freni boşaldı ve kamyona vurdu

steyr 8073 ün arkası ağır önü hafiftir...o yüzden ağırlığa ihtiyaç duyulur...285in arkası hafif önü ağırdır...bu yüzden mf 285e pek ağırlık takmazlar...arada 3-4 hp fark olmasına rağmen steyr 285 i arkasında sürükler