trakkulup yas 18 delicocuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: trakkulup yas 18 delicocuk

bende oyle düşünüyordum yaş dolsun hemen alcam die ama bi türlü kısmet olmadı yaş dolduktan bir sene sonra aldım 2 senedir var o kadar geziyoruz hiçte soran olmadı

Trakkulupe ilk geldiğimde delicocuk 15 yaşında rep karşılığı oyun data dosyası yapan çakır bi delikanlıydı, ama ben burya geleli 3 yıl olmadı ki yaşı 18 olsun...

Ayrıca repler de geri tepmiş, kötü olmuş. Allah kimsenin başına vermesin.
....

Holland link=topic=21913.msg188093#msg188093 date=1245165829' Alıntı:
Trakkulupe ilk geldiğimde delicocuk 15 yaşında rep karşılığı oyun data dosyası yapan çakır bi delikanlıydı, ama ben burya geleli 3 yıl olmadı ki yaşı 18 olsun...

....
:D

Holland link=topic=21913.msg188093#msg188093 date=1245165829' Alıntı:

....
zaten trakkulupte 3 yaşında değil :D
repler fena tepmiş ;D

Kardeşim sen kimi kandırıyorsun ??? Ayıp değilmi bu yaptığın daha 1 hafta önce 16 ydın sonra 17 oldun şimdi de 18
bak kardeşim seni çok uyardık!!! Neden yalan atma gereği duyuyorsun?

öncelikle delicocuk/bysazcı/behnur/işboracı neyse! moderator olmak için yanıp tutuşuyordun her seferinde bize söylüyordun!!! Ama gördük ki sen bu işi beceremiyeceksin bu yüzden modluğunu kaldırıyorum

burak_179_19 link=topic=21913.msg194027#msg194027 date=1247260015' Alıntı:
delicocukla facebookta konustum:
girmiyecem artık siteye diyor
Ne yapalım şimdi yas mı tutalım kişinin kendi özgür iradesidir gidene ne git deriz gelene de ne gelme deriz gitmesi de gelmesi de kendi iradesine bağlıdır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...