Garaj, silo ve benzeri yamaların yüklenmesi (Resimli Anlatım)

1.adım=arkadaşlar ilk olarak yama yüklemesinde kullanacağımız programı indiriyoruz
link= http://uploaded.to/?id=apcddf
bu programı indirdikten sonra programın kurulumuna geçelim

ilk olarak indirdiğiniz dizine gidip
resim1udr.jpg

indirdiğiniz rar uzantılı dosyayı açıyoruz içindeki setap dosyasını açıyoruz
resim3jgp.jpg

açtıktan sonra gelen ekrana next,next,next,Finish diyoruz ve programımız kurulmuş oluyor
2.adım= sonra kurmak istediğiniz garaj silö ve sahire yamaları indirip klasörüyle C:\Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2009\data\maps ın içine atıyoruz
resim4mvr.jpg

3.adım=attıktan sonra yine mapsın içinde bulunan map01 i3d uzantılı dosyayı açıyoruz
resim5f.jpg

açtıktan sonra hiç birşeyle oynamayıp programın sol üst köşesinde bulunan file ye tıklayıp ordanda import diyoruz
resim6i.jpg

mapsa attığımız yamanın içine girip İ3D formatındaki dosyayı açıyoruz
resim7jfj.jpg

resim8r.jpg

aç diyoruz açtığınız dosya programın sol köşesinde bulunan menünün en altına geliyor
resim9o.jpg

o dsyayada tıkladıktan sonra ister sağ taraftaki menüden rota belirleyebilir yada klavyeden alt tuşu ve mausun sağ sol tuşuyla yamanın nerede çıktığına bakabilir ve yamaya tıkladığınızda çıkan kırmızı,sarı,mavi,yeşil, çizgilerle oynayıp yamayı düzenleyebilirsiniz
resim10dfn.jpg

4.adım= düzenleme işlemi tamamen bittikten sonra yine sol üstte bulunan file ye tıklayıp save ye tıklayıp veyada ctrl,s tuşuyla kaydedip çıkalım ve yamamız kurulmuş olur
resim11vhr.jpg

sonra oyununuzu zevkle oynayabilirsiniz...
(biretpit_06)

Ynt: Garaj, silo ve benzeri yamaların yüklenmesi (Resimli Anlatım)

arkadaşlar son bir hatırlatma 2008 yamaları da yukleniyor aynı şekilde garaj silo vb

ya arkadaşlar bende olmuyo.arkadaşın dediği gibi yapıyorum.fakat silo binası çıkmıyo sadece yuvarlak bi halka çıkıyo sağa,sola oynatabiliyom.ama silonun resmi çıkmıyo :( arkadaşın anlatımında son 2 resimde bina var bende o çıkmıyo işte.

arkadaşlar bana orjinal haritaya sadece balyaları otomatik satma yaması kurup gönderebilecek varmı ya.ben yapamıyorum bir türlü.