john deere 6920 ve new holland 5535

arkadaslar bu iki koleksiyon parçasını satıyorum bunların ıkısıde alman malı 1/32 oran kucultulmus traktörlerdir alana simdiden hayırlı olsun.Ürünler sergi amaçlı kutularından çıkarılmıştır

fiyatlar:john deere 6920s:100 tl
new holland 5535:45 tl

Ynt: john deere 6920 ve new holland 5535

yeme beni gçn gün kipada oyuncakçıda vitridnde duruodu jd 6920 arkasındada hem römork aysan ve ekim makinası vardı vede ucuz bir fiyatlada 20 lira kdr ekim makinası vb bunu gibi şeylerde alına bilio sen dışardan getirmişsin çok belli oluo hem bide bunları fuarlardada satıolar bizm lüleburgaz fuarı kiraz festivali çorlu orion fuarındada avr sen sıkma canını türkiyedede var onlardan

Ynt: john deere 6920 ve new holland 5535

e_özkan_95 link=topic=21984.msg224129#msg224129 date=1256574693' Alıntı:
yeme beni gçn gün kipada oyuncakçıda vitridnde duruodu jd 6920 arkasındada hem römork aysan ve ekim makinası vardı vede ucuz bir fiyatlada 20 lira kdr ekim makinası vb bunu gibi şeylerde alına bilio sen dışardan getirmişsin çok belli oluo hem bide bunları fuarlardada satıolar bizm lüleburgaz fuarı kiraz festivali çorlu orion fuarındada avr sen sıkma canını türkiyedede var onlardan

yasın küçük ve aptal aptal konusma bunların hepsi diecast orjinal alman tabi sen diecast nedemek onunda anlamını bilmiyorsundur dökme metal bunlar senın fuarlarda gorduklerın plastik kit ve kipa gördüklerin çakma china bunlar orjinal made in germany