Hububat alım fiyatları açıklandı

Ynt: Hububat alım fiyatları açıklandı

çok güzel zaten bende bu devletten bunu bekliyordum mazota gübreyede zam versinde sattığımız buğday arpayı gübreye mazota suya verelimde eşitlensin hiç olmazsa tarlada sıcağın altında çalıştığımız yanımıza kar kalsın demi ama arkadaşlar şimdi onlara zam gelmezse valla ayıp ederler

ben 30-35 derece sıcakta çoluk çocuk çalışıp ürünümü maliyetine mecburen satmaya mecbur bırakanlara.oy vermediğim için helal yada haram edecek hakkım yok ama .Bu iktidara oy verip benim buğdayımı parasıylada almış olsada ucuza yiyenlere hakkımı helal etmiyorum.

selam öncelıkle herkese bol ve hayırlı hasatlar dılıyorum cunku ısımız gercekten allaha kaldı
guzun tohum ekerken kulalandıgımız tohum gubre mazot gıderlerını hepımız bılıyoruz yazmaya gerek yok
hukumet bunu untmus galıba ak hukumet ılk geldıgı sene koyde 500 lıraya bugday satan vardı aradan gecen zaman artık enflasyonun gercekten yok oldugunu anlamına gelıyor galıba(tabıkı sadece satııgımız urunlerde gırdı malıyetınde degıl)

tam 5 yıl önce arpayı 385 liradan 30 gün vadeli vermiştim.peşin 375 liraydı tonu gübre 300-500 lireaydı tonu.mazot 1400 liraydı.yanılmıyorsam.geçen yıl 480-490 liraya verdim peşin.5 yıl önce nohutun tonunu 760 liraya verdim hale degişen yok altına gidiş var.memnun olanlara sevgi,lerle