Başak SD 2.4 Beko Loder _2009 Model

Ynt: Başak SD 2.4 Beko Loder _2009 Model

selam arkadaşım ben başak traktörde çalısıyorum ve elektrikçiyim orada öncelikle bu resimleri attığınız iyi oldu bizim öyle bir şansımız yoktu atamazdık yani nasıl anlatsam neyse ama birşey söylemek istiyorum burdan bu beko loder e çamur atmasın kimse bunların üzerinde okadar titiz çalısma olduki ayrıca öyle lekelenmesini istemem herşeyin birinci kalitesinden tamamen bütün beko lardan farklı olarak tasarımı yapıldı benzetmeye çalısmasın kimse şuan üretilmiş 3 tane var 1tanede yapım aşamasında ben başak traktörde çalısan birisi olarak bu makinanın türkiyeye kazancı birhayli yüksek olacaktır önemli bir not olarak da diğerlerinin fiyat konusuna bakın ondan sonra başak bekoya bakın piyasadakilerden en ucuz ama daha yüksek kalitede bir iş makinasıdır her iddaya girerim bu konuda neyse çok yazdım tekrar görüşürüz inşll

Ynt: Başak SD 2.4 Beko Loder _2009 Model

vatana millete hayırlı olsun.. tebrikler başak ' a böyle guzel ürünler çıkarmaları çok hoş inş.. traktörlerinin tasarımınıda degişirler böyle düzel tasarımlar yaparlar :)

ha bide ön çamurluklar biraz küçük gelmiş sanırım :) buda normal yeni çıkan bi ürün zamanlar mukemmel olacaktır..