Başak SD 2.4 Beko Loder _2009 Model

Ynt: Başak SD 2.4 Beko Loder _2009 Model

bende hidromek ile alakası yok tıpatıp cat tipine benziyor bekosu ve loderi kabin tasarımı ise hmk sayılmaz ama new hollanda benzeyebilir aam türk yapımı tam destek veriyorum teşekkürler

her zaman her yerde yerli firmalarımızı desteklemeliyiz . onların bize en iyi hizmeti ise teknolojiyi iyi takip edip aralarında yarışmaları olmalıdır .

çok güzel paylaşımın için sagolasın ayrıca o deri kolyuk hiç yakışıgalmamış ve arkadaki joistiklerde sırıtmış az daha geliştirseler çok super olacagına inanıyorum güzel.

katocuu link=topic=22010.msg184852#msg184852 date=1244396777' Alıntı:
çok güzel paylaşımın için sagolasın ayrıca o deri kolyuk hiç yakışıgalmamış ve arkadaki joistiklerde sırıtmış az daha geliştirseler çok super olacagına inanıyorum güzel.
bismillah makina daha yeni üretildi... :D daha kullanılacak sorunları warsa çözümlenecek :D ayrıca klimalı olduğu için bence deri koltukta bi sorun olmaz ztn tahminimce o deri hakki deri değildir.

makina hakkında bilgi verenler jcb örnek demişlerdi yani hmk
ama rengide konuşturmuş makına güzel tipi war fotolar nerde çekilmiş eline sağlık bi ara b.mandıranında fotolarını at usta

Aşağıda linkini verdiğim konuya

http://www.trakkulup.net/index.php/topic,21864.msg185751/topicseen.html#new

yazılan haberde Başak beko loder işine giriyo dedilerdi, birisi de 'makina arge aşamasında çok gizli çalışıyoruz bilgi veremem aman etmeyin eylemeyin, sadece ipucu verebilirim' falan demişti de merak etmiştim makinayı, bu şiddetli merakımı giderdiğin için teşekkür ediyorum Haluk kardeşim, abim, eline sağlık +rep.

Ayrıca daha gizliyoruz arge çalışması yapıyoruz falan denince 3 aydan önce çıkmaz sanmıştım çabuk ulaştı piyasaya.
Fiyatı da zorluymuş hani :D
62 bin euro iyi para.
Ama makina da güzel duruyo, inşallah türkiye piyasası için iyi olur da tutulur ve kalitesiyle adını duyurur, ihracatta da aranır bi marka haline gelir.
Hayırlı uğurlu olsun.
...

naıl_59 link=topic=22010.msg185770#msg185770 date=1244584002' Alıntı:
makina hakkında bilgi verenler jcb örnek demişlerdi yani hmk
ama rengide konuşturmuş makına güzel tipi war fotolar nerde çekilmiş eline sağlık bi ara b.mandıranında fotolarını at usta
ben antalyada çektim fotoğrafları haftaya gidersem mandıranın resimlerinide atarım :D

harika bir çalışma olmuş arkadaşım öncelikle ellerine emeklerine sağlık.. makinaya gelince bana sorarsan hmk yi ilk gördüğümle bunu kıyaslıyorumda bu çok daha ağır basıyor gibi fakat daha taze gelin tadında olsa gerek tecrübeleri beklemek durumundayız ama tabiki ne güzel türk markası olsun yerli malı olsun çok güzel işler bunlar yani yanlız dikkatimi çeken nokta makinanın beko ana bom kısmı dahil jantlara kadar volvo BL71 den anımsanmışa benziyor neyse o kadarda önemliye benzemiyor ama umarız türkiyemize faydalı olur yüzümüzü güldürür saygılar..