sizce dünyanın en iyi traktörü fendt mi yoksa zetor mu?

Ynt: sizce dünyanın en iyi traktörü fendt mi yoksa zetor mu?

kavgaya gerek yok arkadaşlar.bende çok traktör gördüm.mesala devrilmekte olan pancar yüklü kamyonu landini power farm75 in çıkarışını gördüm.(camurdan yan yatmış.zinciri taktılar arka tamponu kopardı.dingile taktılar.kamyonu geriye doğru bir karış çamur tarlanın içine götürdü.sonrada önüne takıp yola çıkarıp bıraktı.o kamyonu oradan 3 tane 50-55 beygir gücünde traktör çıkaramazdı. çıkaramazdı.ben tarafsızım.ama güç güçtür baba.görüşlerinizi bekliyorum.

kurtdereli link=topic=22217.msg185426#msg185426 date=1244534254' Alıntı:
proxima 8441 kullandım gerçekten çok güçlü yakıtıda iyi fendt traktörleri hiç bilmiyorum.8441 mükemmel........
sunun bı tenık degerlerını bı yazarsanız sevınecem hangı segmentlle karsılastııyorsunuz fend tın

guzel paylasım fakattt fendt ıle zetorun bırbırıne emsal bır tek modelı bıle yok.. zetorun en donanımlısı bıle fendt 200 serısı kadar ozellıge sahıp dııldır... ama kullanılmazmı zetor dersenız kullanılır guzel traktor...

ali_kockaya link=topic=22217.msg185427#msg185427 date=1244534298' Alıntı:
kavgaya gerek yok arkadaşlar.bende çok traktör gördüm.mesala devrilmekte olan pancar yüklü kamyonu landini power farm75 in çıkarışını gördüm.(camurdan yan yatmış.zinciri taktılar arka tamponu kopardı.dingile taktılar.kamyonu geriye doğru bir karış çamur tarlanın içine götürdü.sonrada önüne takıp yola çıkarıp bıraktı.o kamyonu oradan 3 tane 50-55 beygir gücünde traktör çıkaramazdı. çıkaramazdı.ben tarafsızım.ama güç güçtür baba.görüşlerinizi bekliyorum.
kamyon çekme işi hep beni bulur traktörde köy muhtarının powerfarm 95 bir defasında karpuz yüklü kamyonun 2.5 metrelik dereye kupadan çakıldığını 95 onu ordan çıkarırken kamyonun şasesini kopardığımı bilirim kamyonu yinede orada bırakmadık dingile bağlayıp çıkardım gerçek 4x4 380 nm tork

Zetor ve Fendt, Erkunt ve New Holland kadar birbirine uzak markalardır.
Zetor kendi sınıfında ve çapında iyi olabilir ama Fendt ' le karşılaştırılamayacak kadar da kötüdür.
...

Holland link=topic=22217.msg186188#msg186188 date=1244731085' Alıntı:
Zetor ve Fendt, Erkunt ve New Holland kadar birbirine uzak markalar.
Zetor kendi sınıfında ve çapında iyi olabilir ama Fendt ' le karşılaştırılamayacak kadar da kötüdür.
...

en guzel yorum tebrıkler....

naıl_59 link=topic=22217.msg185622#msg185622 date=1244563633' Alıntı:
kamyon çekme işi hep beni bulur traktörde köy muhtarının powerfarm 95 bir defasında karpuz yüklü kamyonun 2.5 metrelik dereye kupadan çakıldığını 95 onu ordan çıkarırken kamyonun şasesini kopardığımı bilirim kamyonu yinede orada bırakmadık dingile bağlayıp çıkardım gerçek 4x4 380 nm tork
380 nm tork. Sen nelere kadirmişsin böyle. Kamyonun şasesini koparmak haaa. Sakın şase koparalım derken o motorun bloğu ortadan ayrılmasın. Kamyon değil de kamyonet filan olmasın sakın o