başkent 240s yeni çıkmış bu galiba

Ynt: başkent 240s yeni çıkmış bu galiba

Taklit edilmesi basit bi makina olduğu için ediliyo bence, yoksa 240 ın öyle tutulduğunu ve kimsenin bu 240 a benzetilmiş biz bunu alalım diyeceğini sanmıyorum.
...

arkadaslar bu yeni uzel fabrikasından uretimıdır massey fergusonla lisans anlasması bıtınce artık mf değilde uzel olarak cıkacakmıs o yuzden taklıt falan değil yüzde yüz uzel yapımı

bu taraktöru nakliye ve bahce işleri için kullanabilirisni ama pulluk falan cekmiyor.. zaten 14lu pullugun gectigi hatta girince devriliyor gibi oluyor altıda yere degecek gibi :))) 10inç falan cekebilir.. bi yakınımızda vardı guya çift sürüyo gittik dört parmak batırıyo 3lu bide 11li pulluk takmıstı bizdede pulluk takılıydı 14lı tarlada egimliydi bi hat attım başa kadar arkasından sonra hat basında sohbet ediyorduk o döndu tekrar attıgım hata girdi az daha devriliyordu tarlada egimli adam sitem etti bide neden bu kadar derin attın devrilecek diye :))) ama nakliyede harika ara işlerde canavar gibi traktör baya bi seride yakıtta hiç yokmuş diyorlar.. gercekten cokta tutulan bi traktör piyasası baya bi iyimiş..

tatarcanalp link=topic=22354.msg197118#msg197118 date=1248071648' Alıntı:
arkadaslar bu yeni uzel fabrikasından uretimıdır massey fergusonla lisans anlasması bıtınce artık mf değilde uzel olarak cıkacakmıs o yuzden taklıt falan değil yüzde yüz uzel yapımı
yok kardeş uzel kendi traktörlerini üretiyo böyle başkent ismiyle felan değil UZEL ismiyle ve yaptığı traktörü inceledim çok güzel bi traktör olmuş..ve efsane değilde gold serisi olarak çıkıyo 240s diğer gold ve phantom serisinide üretiyo galiba çünkü 288g UZEL galeriye geldi..yorumlar için sağolun..

yaa uzel 240 hadi neyse hem traktörün tıpkısı hem neredeyse aynı markanın altında üretiliyor bunlarda iyice abarttı ya
uzunyayla link=topic=22354.msg185817#msg185817 date=1244629859' Alıntı:
MF 240S taklit etmeyen kalmadı :) aynı tipte tafe, bozok, uzel ve başkent isimleriyle satılıyor...paylaşım için teşekkürler...