Part2 4'mlik Kültivatör ve Küçük Modifiyeli CLAAS ARES 567 ATX... :D

Arkadaşlar ayçiçek yerlerini hazırlarken çektiğim diğer resimleri yolluyorum..Ares ' e ufak modifiye yaptım bakalım beğenecekmisiniz..Lastiklerindeki Goodyear yazısını beyaz boyayla boyadım baya uğraştırdı ama değdi kanımca...

[move] Ve Son The End..... anlş-*s sev-*-ss than-*-s [/move]

: Part2 4'mlik Kültivatör ve Küçük Modifiyeli CLAAS ARES 567 ATX... :D

[glow=red,2,300]Güzel resimler...Bende tla ya yapacamda yazıların içinimi yoksa Meriç gibi sadece çizgilerini mi boyayayım..Lütfen fikir verin...[/glow]

@Yorum için sağol Mustafa.. Bende yağlı boyayla yaptım ama uzun sürceğini zannetmiyorum sence çok gidermi ? Yoksa basınçlı suyla bi yıkayışta çözülürmü o yüzden motoru yıkamıyom valla... ;D

-silivrilimeriç- link=topic=2818.msg27936#msg27936 date=1208546420' Alıntı:
@Yorum için sağol Mustafa.. Bende yağlı boyayla yaptım ama uzun sürceğini zannetmiyorum sence çok gidermi ? Yoksa basınçlı suyla bi yıkayışta çözülürmü o yüzden motoru yıkamıyom valla... ;D

Valla ben yağlı boya kadar yılışık bir boya görmedim. :) Onu söken tek şey tiner ve gazdır tabi sadece yaşken. Kuruyunca tiner bile sökemez. Kaliteli bir yağlı boya al ömür boyu kullan, parlaklığı biraz gider ama zamanla...

Meriç süper olmuş.Aresin karizmasına karizma katmış resmen...:) Eğer bu boya uzun ömürlü olursa süper olur ama bence pullukta çiziye girince boyadan eser kalmaz...

heee hiç yapma denedim çünkü bi tarla sürdüm biraz çamurdu ne yazı kaldı ne bişi yapma daha tekerler batıo orjinal leri war yazılı bida kine orjinal alırsın bence ama sen bilirsin yinede

Yorumlar için sağolun..

salim_aydın link=topic=2818.msg27982#msg27982 date=1208553036' Alıntı:
meriç kültivatörün arkasına halkaların yerine pırpır taktırsan nasıl olur?

Bizim buralarda öle pırpırlı aysan seyrek görülür..Çoğunluğu böyle halka var.Bizim aysana biz yaptırcaz ama hem şase çekmez hem değmez hemde motora çok küçük geliyor bunlar bi kaç sene içinde yenisini alcaz o yüzden yaptırmıyoz.Ama bence halkalar daha iyi toprağı un gibi yapıyo hemde bastırıyor...

ÖZzGÜR link=topic=2818.msg27950#msg27950 date=1208548366' Alıntı:
Meriç süper olmuş.Aresin karizmasına karizma katmış resmen...:) Eğer bu boya uzun ömürlü olursa süper olur ama bence pullukta çiziye girince boyadan eser kalmaz...

Valla Özgür doğru sölüyon pullukta bişi kalmaz gibime geliyo... :D

bende yapmayı düşnüyodum nette bi kalem buldum lastik boyama kalemi araba lastiğinden 4 tanesine yetiyo 7ytlydi yağlı boyayla oluyosa bende hemn yapim....
bide meriç nasıl boyadın fırcaylamı ruloylamı her iksiylede yapsan boya taşar hemen silince geciomu peki