Eskişehir Oto Center

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
: Eskişehir Oto Center

GÜZEL FOTOLAR UGUR HERYERİNİ ÇEKMİSİN ELİNE SAGLIK....
BENİMKİLERDE ÇOK YAKINDA İNŞ YÜKLEYECEM...

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=2823.msg28008#msg28008 date=1208593503' Alıntı:
Güzel fotoğraflar Uğur, hatta mükemmel.

Bu bayi ne diye yeni tip 80 serisi getirmiyor ya? Adamı hasta ediyor...

MUSTAFA ORDA Bİ TANE ADAM VARDI HERALDE ORADA ÇALIŞAN UGURLA İYİ KONUŞTULAR ONLAR DUYDUGUMA GÖRE ESKİ TİPLERİNİ SEVİYOLAR.

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=2823.msg28008#msg28008 date=1208593503' Alıntı:
Güzel fotoğraflar Uğur, hatta mükemmel.

Bu bayi ne diye yeni tip 80 serisi getirmiyor ya? Adamı hasta ediyor...
Mustafa sen gel ankaraya,uğurun kamyonu da alırsınız,ben sizi gezdirir yedirir içiririm ordan akiflere gider sana yeni tip bir 85-80 alırız.Kamyona yükler gidersiniz,nasıl fikir? :D

güzel resimler Uğur...Bu tümoların yeni modellerinde en gıcık kaptığım vites topuzları renkleri çok cins ve çok şekilsiz birşeyler...İnsan daha ergonomik yakışıklı birşey yapar yaws...Fuarda hangi tümoya binsem birinin kirli ellerle parmak izleri var vites topuzunda turuncuda hemen belli oluyor kap kara çok çirkin duruyor...

[/quo
alipasalierkan link=topic=2823.msg28214#msg28214 date=1208638154' Alıntı:
güzel resimler Uğur...Bu tümoların yeni modellerinde en gıcık kaptığım vites topuzları renkleri çok cins ve çok şekilsiz birşeyler...İnsan daha ergonomik yakışıklı birşey yapar yaws...Fuarda hangi tümoya binsem birinin kirli ellerle parmak izleri var vites topuzunda turuncuda hemen belli oluyor kap kara çok çirkin duruyor...
haklısın erkan vites topuzları çabuk kirleniyor pis gözüküyor .ben hafif nemli bir bezle devamlı silerim tarlada...

ÇağRı link=topic=2823.msg28147#msg28147 date=1208630198' Alıntı:
Mustafa sen gel ankaraya,uğurun kamyonu da alırsınız,ben sizi gezdirir yedirir içiririm ordan akiflere gider sana yeni tip bir 85-80 alırız.Kamyona yükler gidersiniz,nasıl fikir? :D

Tümo ' da senin hediyen olursa hemen yarın geliyoruz. Uğur nadaslara başlamadan... :D