Tekirdağ kiraz festivali JD standı

Ynt: Tekirdağ kiraz festivali JD standı

Kombinedeki rototiller gaspardonun yeni modeli,ağır tiple hafif tip modeli arasında bir model.Yandaki saç eski modellerde oynuyodu.Bunda daha kalın ve sabit.Sebebi,çeltikte sorun çıkarması.

Ayrıca biçerdöverde yeni seriden.

Güzel fotolar Berk...Benim işim olduğu için motorlara pek bakamadım.O uydu sistemli JD hakkında bilgi aldınmı? hangi işleri yapabiliyormuş o sistemle? nasıl çalışıyormuş? Fiyatı ne kadarmış...

Onunla ilgili, aklıma geldi de unuttum sormayı.Ben şöyle biliyorum.Traktörün herhangi bir yerinde arıza oluyorsa bunu o alet uydudan jd genel fabrikasına gönderiyor.Sonra da o fabrikadan seni arıyolar şurada arıza var diye.Yani biçerdöverlerde böyle.

Güzel resimler Berk. Yeni Gaspardo kombinede çok güzelmiş. Sizde mikser var. Birde mibzerini alsanız tam takım olacak. Vallah bizde mikser olsa şimdi kombine yapmıştım. Motoru büyütürseniz kombine yaparsınız. Önümüzdeki Çorlu Fuarı ' na 7530 gelirse ben kapılarını açtırıp detaylı bir inceleme yaptırırım heralde..;)

<<B.Özyurt>> link=topic=22573.msg187196#msg187196 date=1244916842' Alıntı:
Onunla ilgili, aklıma geldi de unuttum sormayı.Ben şöyle biliyorum.Traktörün herhangi bir yerinde arıza oluyorsa bunu o alet uydudan jd genel fabrikasına gönderiyor.Sonra da o fabrikadan seni arıyolar şurada arıza var diye.Yani biçerdöverlerde böyle.
Hmm eğer öyleyse pek bi işe yaramaz yaw..

<<B.Özyurt>> link=topic=22573.msg187196#msg187196 date=1244916842' Alıntı:
hiç alakası yok çünkü gövdeye bağlı bi bağlantısı yok
bunu çakmak çıkısı olan her traktöre takılabılıyormus amacı iz aralarını düzgünleştirmek bende tam bilgi almadım premıum serisinde kullanılanlardan değil