NEW HOLLAND 7030

: NEW HOLLAND 7030

güzel resimler Ferruh abi sizin oradaki Fendtlerin yanında biraz gariban kalmıştır bu motor ama neyse heheh...:D Yalnız o plaka orayamı takılır bu motorda yaws... O kadar para ver git ön ızgarayı del tak.... Hem orası havalandırma... Plakanın oraya takılması soğutma için sağlıklı değil... Gavurlarda bi tane oraya plaka takılı motor bulamazsın...Plakanın yeri sağ aynanın orada bi yer olmalıdır....

alipasalierkan link=topic=2845.msg28188#msg28188 date=1208635275' Alıntı:
güzel resimler Ferruh abi sizin oradaki Fendtlerin yanında biraz gariban kalmıştır bu motor ama neyse heheh...:D Yalnız o plaka orayamı takılır bu motorda yaws... O kadar para ver git ön ızgarayı del tak.... Hem orası havalandırma... Plakanın oraya takılması soğutma için sağlıklı değil... Gavurlarda bi tane oraya plaka takılı motor bulamazsın...Plakanın yeri sağ aynanın orada bi yer olmalıdır....
[/quote

İYİDE ERKAN BEN TAKMADIMKİ..SAHİBİ BASAMAKTA.BELKİ OKUR YORUMLARI.ODA SİTENİN BİR ÜYESİ.SELAMLAR...

önder çifçi link=topic=2845.msg28196#msg28196 date=1208635710' Alıntı:
alipasalierkan link=topic=2845.msg28188#msg28188 date=1208635275' Alıntı:
[/quote

İYİDE ERKAN BEN TAKMADIMKİ..SAHİBİ BASAMAKTA.BELKİ OKUR YORUMLARI.ODA SİTENİN BİR ÜYESİ.SELAMLAR...
Ben zaten sahibini kastederek söledim Ferruh abi...;)

super traktor bı kere t7060 ve kuhn kombıne ekıpman takılıyken kullandım cok super bı makına ama kabın bıraz kalıbına gore dar dar dedıgıme bakmayın kalıbına gore darr ama cekısı super 4,5 metrelık kuhn rotıl_merdane_patlatma_ekım makınası yanı kombıne aletı cok guzel cekıodu hıc duymuodu zaten 6 aletle bırden calısma ozellıgı varr

Ynt: NEW HOLLAND 7030

eee bizim basımız kellmi bi -*s
my.php