Master Of Farming Çekili Hasat Makinası

: Master Of Farming Çalışırken Videosu...

Bu arada bu güç meselesine gelmişken senin dötrlü kaç inçti?Sana dörtlü çekmez diye çok iddia etmiştim ama 4lü 11inç gibi inç küçük olunca çekebiliyomuş 285 :D kusura bakma.Bir de fiyat olarak kaça aldın?

: Master Of Farming Çalışırken Videosu...

ÇağRı link=topic=2860.msg29316#msg29316 date=1208976211' Alıntı:
Bu arada bu güç meselesine gelmişken senin dötrlü kaç inçti?Sana dörtlü çekmez diye çok iddia etmiştim ama 4lü 11inç gibi inç küçük olunca çekebiliyomuş 285 :D kusura bakma.Bir de fiyat olarak kaça aldın?
ÇAĞRI 2000 SENESİNDE ALMIŞTIK AMA BEN ALIRKENE YOKTUM 4LÜ 12 İNÇİ TAKIYOM ARKAMA BAKMIYOM YUKARDA ALLAH VAR.BİDE TURBO ATTIK 10 HP DA YÜKSELDİ MOTOR .BİRAZDA MOTOR RAHATLADI TABİ TURBO ATINCA.AMA SANA ŞU KADAR SÖYLEYİM PERKİNS KADAR MF KADAR İYİ MOTOR YOK BU BENİM DÜŞÜNCEM OLAY ÇIKMASIN.SENDEDE MF VAR KULLANAN BİLİR DİYORUM VE GEÇİYORUM.

Ynt: Master Of Farming Çalışırken Videosu...

öncelikle paylaşım için teşekkürler . Bu makinanın fiyatı nedir acaba bana mantıklı geldi tabi test etmek lazım başta tane kaçırıyormu kaçırıyorsa ne kadar makul bir seviye ise 500 ile 1000 dönümü olan için ideal bir makina.

trakyalı17 link=topic=2860.msg638855#msg638855 date=1350160440' Alıntı:
öncelikle paylaşım için teşekkürler . Bu makinanın fiyatı nedir acaba bana mantıklı geldi tabi test etmek lazım başta tane kaçırıyormu kaçırıyorsa ne kadar makul bir seviye ise 500 ile 1000 dönümü olan için ideal bir makina.
kardeşim bu makinanın aynısından sitemizde üye olan çok değerli abim şerefli1 abimizde var yanlız onun markası öz apalılar detayları ondan öğrenebilirsin ama güzel makina

delihan link=topic=2860.msg638858#msg638858 date=1350160778' Alıntı:
kardeşim bu makinanın aynısından sitemizde üye olan çok değerli abim şerefli1 abimizde var yanlız onun markası öz apalılar detayları ondan öğrenebilirsin ama güzel makina

eyvallah , bende şuan 850 dönüm yer var ve şuaralar ilk kez ikinci ürün yazlık kanola ekmeyi düşünüyorum ama biçerleri bulmak bir dert oluyor bazen malum parçalı araziler olduğu için gelmek istemiyoryar ama bu makina olunca dert olmaz diye düşünüyorum o yüzden görünce sevindim yardımların için teşekkürler tekrardan.

Allaha emanet olun.

ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana yanlız muzaffer abi şerefli1 erkunt servet 80 le yapıyo da biraz küçük geliyo bu makinaya senin traktörün ne ??

TD 90 D çekre herhalde , ama yanına bir kubota M 130 almayı da düşünüyorum bakalım testini yapmayı bekliyorum şuara yokmuş bayide TLA 100 artık yeni ekipmanlara ayak uydramıyor onu satıp alıcaz artık bir kubota baya bir övülüyor görelim bakalım şunu