işte tc 56 ım la kendi arpalarımı biçerken çektigim fotolar

Ynt: işte tc 56 ım la kendi arpalarımı biçerken çektigim fotolar

arkadaşlar babamı ilk defa bukadar sinirli gördünüz makinayla onun istedigi gibi biçmeyince dövücekmiş gibi üstüme yürüdü ama bişey demedi resimleri amca oglune çektirdim kullanırken çekmek zor geldi biraz

tümosancı sefa link=topic=23337.msg190712#msg190712 date=1246350314' Alıntı:
arkadaşlar babamı ilk defa bukadar sinirli gördünüz makinayla onun istedigi gibi biçmeyince dövücekmiş gibi üstüme yürüdü ama bişey demedi resimleri amca oglune çektirdim kullanırken çekmek zor geldi biraz
bu arada yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen öteki resimlerimde oldugu gibi olmasın bol yorum bol dostluk bol arkadaşlıklar

sefa kardeşim bereketli olsun ... zevjle izledik tüm fotoğrafları .. alıntıları değilde işte bu şekildeki üyelerin kendi işlerinde çekip paylaştığı konular hoşuma gidiyor.. eline sağlık ...

okkangal link=topic=23337.msg190723#msg190723 date=1246351674' Alıntı:
sefa kardeşim bereketli olsun ... zevjle izledik tüm fotoğrafları .. alıntıları değilde işte bu şekildeki üyelerin kendi işlerinde çekip paylaştığı konular hoşuma gidiyor.. eline sağlık ...
arkadaşım seninde aline diline yorumuna saglık böle güzel yorumlar yapıldıkçada resim eklemek zevk veriyor ama resim lere bekledigin yorumu alamayınca resim koyasın gelmiyor tekrar teşekürederim

guzel resımler arpayı baya cok ektın galıba ama bu yıl para yapmıycak gıbı gelelım tcye pek bı bılgım yok makına hakkında eger cs serısıne benzıyosa ve rampayı gorunce su koyverıyosa gozumden duser

ASARCIKLI link=topic=23337.msg190775#msg190775 date=1246369714' Alıntı:
guzel resımler arpayı baya cok ektın galıba ama bu yıl para yapmıycak gıbı gelelım tcye pek bı bılgım yok makına hakkında eger cs serısıne benzıyosa ve rampayı gorunce su koyverıyosa gozumden duser
yok aga ya rampada fazla bi şeyi olmuy ama tepeleniyo biraz alıyo emen tam depo o rampayı çıkaramadım ama makinaya bi laf yok süper biçiyo

tümosancı sefa link=topic=23337.msg190712#msg190712 date=1246350314' Alıntı:
kardeş güzel resimler. babalar her zaman çocuklarının yaptığı işi takdir etmezler. onların büyüdüğü kendilerinin yaşlandığını hissettiriyor heralde. babasıyla çalışanlar iyibilir.

hasatınız bereketli olsun 2 tekerlekli romörk kullandığınıza göre arazi rampalı herhalde paylaşım için tşk.