fiğ biçme makinesi ve fiğ biçimi...

Ynt: fiğ biçme makinesi ve fiğ biçimi...

evet abi biçip patozluyoruz samanını hayvanlar yiyo tanesinide ben :D
sağol ranger abi biz bunu yeni aldık 3 yıl oluyo biçerdöver bıçağı takmazsan randımanlı çalışmıyo...

cubuklu06 link=topic=23356.msg192264#msg192264 date=1246812387' Alıntı:
evet abi biçip patozluyoruz samanını hayvanlar yiyo tanesinide ben :D
sağol ranger abi biz bunu yeni aldık 3 yıl oluyo biçerdöver bıçağı takmazsan randımanlı çalışmıyo...
güzel paylaşım. traktörün arkasına takıpta çalıştıramadığım tek alet ve bi okadar ...alet. helal sana kullanıyosun. şu an öyle ihtiyacım varki bir tamburlu makinayla, balya makinasına anlatamam. otlar ıslandı çürüyo, fiğler biçilecek makina yok (arkadaşta vardı, 266 gold bir ilki gerçekleştirmiş ve ikiye kaylamış makinayı)... ayrıca patoz yapmaktanda nefret ediyorum çünkü 20 yılımı aldı, gören diyo yaş 48 mi?

nailyetek link=topic=23356.msg192273#msg192273 date=1246814116' Alıntı:
güzel paylaşım. traktörün arkasına takıpta çalıştıramadığım tek alet ve bi okadar ...alet. helal sana kullanıyosun. şu an öyle ihtiyacım varki bir tamburlu makinayla, balya makinasına anlatamam. otlar ıslandı çürüyo, fiğler biçilecek makina yok (arkadaşta vardı, 266 gold bir ilki gerçekleştirmiş ve ikiye kaylamış makinayı)... ayrıca patoz yapmaktanda nefret ediyorum çünkü 20 yılımı aldı, gören diyo yaş 48 mi?
bn geliyim abi fiğlerini biçmeye :D
bizimde fiğler ıslandı ısınınca kokar şimdi snrada bitlenir :(
by-edo link=topic=23356.msg192284#msg192284 date=1246815429' Alıntı:
fiğ biçme makinesi deyince dgişik bi makine sandım bildigimiz mastarlı cayır makinesi güzel resimler eline saglık.
evet kardş çayır biçme makinası diye geçiyo ama ben konu biraz merak uyandırsın diye öyle yazdım ve sadece fiğ biçimnde kullandığım için yazdm :D
sağolun yorumlar için

nailyetek link=topic=23356.msg192273#msg192273 date=1246814116' Alıntı:
abey özelden adresı ver tamburda var balya makınasıda geleyım az paran nasıp olsun :D