tümosan 85-80 4x4

abiler bende tümosan 85-80 var daha 1 yıl oldu alalı bu traktörü tarlada seri ve verimli kullanmam için ne yapmalıyım şimdiden hepinize teşekkürler...
sdc10201o.jpg
[/URL]
[/img]

Ynt: tümosan 85-80 4x4

fatihgumus link=topic=23382.msg191092#msg191092 date=1246454039' Alıntı:
abiler bende tümosan 85-80 var daha 1 yıl oldu alalı bu traktörü tarlada seri ve verimli kullanmam için ne yapmalıyım şimdiden hepinize teşekkürler...
sdc10201o.jpg
[/URL]
[/img]
werimli olması içinmi? :D:D::D
bunda bilmicek ne war,:
allah ne werdiyse yüklen gaza kardeş bak gör verimi :D:DD:D:

güzel kardeşim öncelikle çok seri yapılan işten hayır bekleme.eğer malına acımıyorsan hiç arkana bakma vede hidroliklerle oynamadan sal pulluğu bas gaza pati çeker çekmez bakma.eğer makinana değer veriyorsan motorun ömrünü uzatmak istiyorsan yapacağın her ağır işte takviye kullan.yok seri 1le 2 ile daha iyiymiş falan filan bunlar hikaye.tak takviye 4e 3e öyle kullan makinayı.bende steyr 8073 var.motorla tarla sürerken takarım takviye 4 ' e baktım biraz zorlanır bide vn ye takarım ole giderim .seri ile kullanan adamların çıkamadığı süremediği yerleri ben sürüyorum diyeceğim bu kadar makinanı sev makinanı kolla dilinden anla

doganbey1 link=topic=23382.msg191943#msg191943 date=1246665743' Alıntı:
güzel kardeşim öncelikle çok seri yapılan işten hayır bekleme.eğer malına acımıyorsan hiç arkana bakma vede hidroliklerle oynamadan sal pulluğu bas gaza pati çeker çekmez bakma.eğer makinana değer veriyorsan motorun ömrünü uzatmak istiyorsan yapacağın her ağır işte takviye kullan.yok seri 1le 2 ile daha iyiymiş falan filan bunlar hikaye.tak takviye 4e 3e öyle kullan makinayı.bende steyr 8073 var.motorla tarla sürerken takarım takviye 4 ' e baktım biraz zorlanır bide vn ye takarım ole giderim .seri ile kullanan adamların çıkamadığı süremediği yerleri ben sürüyorum diyeceğim bu kadar makinanı sev makinanı kolla dilinden anla
doğru söylüyon....wer gaz aygazla olmaz öle....traktörün çekebileceği malzemeler kullanmaya bak..gerçi çekmice şey yokta...traktöre fazla gaz wermek iş değil traktörün en rahat şekilde gidebileceği kadar gaz wermelisin..ne az ne çok...
bide bunlarda seri 1 ile buçuk 3 aynı süratta seri 1 yerine buçuk 3-4 kullan....

Size zaten Traktör den yüksek verim alamanız ve uzun yıllar korumanız için bir kullanım klavuzu vermişlerdir. Onu okumanız yeteri kadar verimli olacaktır. Lütfen kafadan dolma bilgilerle hareket etmeyiniz.