john deere 4020 sürümde !!!!!!

Ynt: john deere 4020 sürümde !!!!!!

nailyetek link=topic=23409.msg191406#msg191406 date=1246539087' Alıntı:
slm. Atilla abi; hayırdır ilgi alanınız JD ye kayıyor gibi geldi bana. paylaşım için teşekkürler. :8
ben bütün traktörleri severim .kırkpınar fuarında zetor ve tümosanı inceledim...tümosan kendini geliştirmiş...zetorun torklu ve döküm kalitesinin yüksek olduğunu gördüm...erkunt nimet 70 modelinde bile turbo vardı...vs....

Ynt: john deere 4020 sürümde !!!!!!

atilla link=topic=23409.msg191610#msg191610 date=1246599748' Alıntı:
ben bütün traktörleri severim .kırkpınar fuarında zetor ve tümosanı inceledim...tümosan kendini geliştirmiş...zetorun torklu ve döküm kalitesinin yüksek olduğunu gördüm...erkunt nimet 70 modelinde bile turbo vardı...vs....
evet Abicim benim de traktörlere karşı büyük ilgim vardır. yani markası ne olursa olsun nerde üretilirse üretilsin bakarım ve incelerim.. hobi misali yani. hatta traktör sevdasına liseyi bitirince üniversiteye bile hazırlanamadım, çok iyi memurluk teklifini geri çevirdim...falan... pişman olsamda şu an yaptığım işi severek yapıyorum ve bundan mutluluk duyuyorum her ne kadar az para kazansakta emek verip karşılığını almak en mutluluk verici şey benim için.