Landwirtschafts Simulator 2008 Demo

Ynt: Landwirtschafts Simulator 2008 Tam Sürüm (Tek Link + Türkçe Yama + 110 MB)

ya arkadaşlar ben tüm linkleri indirdim fakat oyunu kuramıyorum yapan birisi varsa yardımcı olabilirmi bu arada taha kardeşim ellerine emeğine sağlık teşekkürler..

[glow=red,2,300]abi belki oyunun nasil winrar cikarildigini soruyorsun eger buysa CTRL-A bas sonra part bire sag tikla buraya cikart diye bi yazi var oraya bas bunu yaptiktan sonra sana bi dosya veririr o dosyaya bas ve oyunun setup u orda olmasi gerekiyor[/glow]

sağol arkadaş onları yaptım ama olmadı winrardan dosyları çıkarıyorum fakat her part için tekrar çıkarma işlemi başlatmam gerekiyor ve her çıkardığım dosyanın içinden aynı şeyler çıkıyo setup dosyası yok

Landwirtschafts Simulator 2008 yama varmı ya ben baya aradım ama bulamadım varsa traktör degıstırmek ıstıyorum
bildiginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

valla taha tüm partları indirdim rardan çıkartırken zaten biraz kıllanıyosun otomatik olarak çıkarmıyor her birini teker teker sen açıyosun daha sonrada açtığın tüm dosyalar birbirinin aynısı ve hiçbirini çalıştıramıyosun birleştiremiyosun setup dosyası yok yani kurulamıyor ama yapan varsa yardımcı olsunlar deniyelim