fazla bakmayın kafa yapar

195199.jpg

195200.jpg

195201.jpg

Ynt: fazla bakmayın kafa yapar

Ya şimdi onun içinde pc falanda vardır. uydu koordinatlarını girmek gerekir, yoksa nerden bilecek 3 km. sonraki tarla sınırına paralelmi gidiyon nasıl gidiyon; pc de Q klavyedir ben zaten zor buluyom harfleri bi alışamadım, onun için yani. Geçen sene Claas biçerdövere bindim, kaktırdım levyeyi tabla insin diye sen ne yapıyon diyolar düğmeyle inip kalkıyo levyeyle yürüyo. Ben iş makinasında tam tersini yapıyom levye bomu indirip kaldırıyo üzerindeki, düğmeler ileri geri yürütüyo. Yani senin anlıcan alışkanlıkları unutmak baya bizor sigara misali.. ;D

nailyetek link=topic=23478.msg192289#msg192289 date=1246815630' Alıntı:
Ya muhtarım; ülkemiz sanayisinden paylaşsak diyom son teknoloji harikası TRAKTÖR leri, baksana aldı aklımızı başımızdan bu kareler.
abı paylasalımda bırhada trakkulube gelırmısın bılmm ama bak bunların etkısıyle daha ıyılerını koymusmu muhtr dıye bakarsın belkı :D

nailyetek link=topic=23478.msg192277#msg192277 date=1246815022' Alıntı:
Ya şimdi onun içinde pc falanda vardır. uydu koordinatlarını girmek gerekir, yoksa nerden bilecek 3 km. sonraki tarla sınırına paralelmi gidiyon nasıl gidiyon; pc de Q klavyedir ben zaten zor buluyom harfleri bi alışamadım, onun için yani. Geçen sene Claas biçerdövere bindim, kaktırdım levyeyi tabla insin diye sen ne yapıyon diyolar düğmeyle inip kalkıyo levyeyle yürüyo. Ben iş makinasında tam tersini yapıyom levye bomu indirip kaldırıyo üzerindeki, düğmeler ileri geri yürütüyo. Yani senin anlıcan alışkanlıkları unutmak baya bizor sigara misali.. ;D
;D ;D ;D
yok abi pc yok ama terminal ekran var o biraz karışık gibi :D