310 tms ye bu ekipman büyük..

Ynt: 310 tms ye bu ekipman büyük..

İdeal. Atilla Hoca bile bu fanatikliğe ramen bunları standart markaların güçleri ile karıştırıyor. Hiç bilmeyen ne yapsın. Ondan sonrada pahalı da pahalı; adamlar haklı aslında nasıl bir fark olduğunu bilseler wayomüni dö point la nerdeyse deli bedavası ucuz diyecekler. Bu makinayı da kalkıp 70 BG sıradan bir marka ile kıyaslıyor, sonra da başlıyor yaygara.

Hoca iş cüssede değil, teknolojide. Leasing firmasından geldiler 3 gün önce; Vatandaş dedi ki bir önceki lease ile verdiği traktör için: 'bayağı küçükmüş bu' içimden 'lahana' dedim. Finik büber de güççük ama yedin mi tavana yapıştırıyor adamı.

cubuklu06 link=topic=23481.msg192129#msg192129 date=1246740372' Alıntı:
evet abi bnde bunun küçük kardeşini almayı düşünüyorum..

Bu traktörü ne tarımında ve tahmini ne kadar yerde kullanacağını ve ekipman düşüncelerini paylaşırsan BG seçiminde yardımcı olabilmeyi umuyorum. Yok arkasına klasik aletler takacağım diyorsan seçim serbest, hepsini asılır.

Agri_King link=topic=23481.msg192133#msg192133 date=1246740926' Alıntı:
Hoca iş cüssede değil, teknolojide. Leasing firmasından geldiler 3 gün önce; Vatandaş dedi ki bir önceki lease ile verdiği traktör için: 'bayağı küçükmüş bu' içimden 'lahana' dedim. Finik büber de güççük ama yedin mi tavana yapıştırıyor adamı.
hakkı beyin mizah ( espiri değil ) kabiliyeti harika ..bence insanları kırmadan anlatma yöntemi mizah olabilir...