MUHTAR ım yeni aldığı balya makinasını deniyor...

Ynt: MUHTAR ım yeni aldığı balya makinasını deniyor...

Hayırlı olsun Muhtarım. Hemen Alparslan tarımı aradım, 265 S ye bi ön yükleyici yaptırıyorum, Balya kıstırgeçide var, orası nere geliyom... bils-*-Atilla abi paylaşıma teşekkürederim, dün yoktunuz net te, demekki muhtarın çekimleri varmış.. :)

nailyetek link=topic=23519.msg192673#msg192673 date=1246901486' Alıntı:
Hala izleyemedinmi? Bak bakim orkel le yarışacakmı
izledim izledim yasak kalkmış :) senın 265 takarsak önune kafa kafaya yarısırım ama öndekı zebanı olursa nal toplarım o kesın

265 i hafife almayalım lütfen alıngandır kendisi, o 265 ki Turgutluda saman yapmış bize gelmeden kornadan bile saman çıktı, farlardan heryerinden genede bişi olmamış

nailyetek link=topic=23519.msg192687#msg192687 date=1246902936' Alıntı:
265 i hafife almayalım lütfen alıngandır kendisi, o 265 ki Turgutluda saman yapmış bize gelmeden kornadan bile saman çıktı, farlardan heryerinden genede bişi olmamış
tırstım şimdik şaşrı-*-* ne-*-s hem saman makınesı motoru yıpratıyor ahı gıtmıs tırvahı kalmıştır onun :)

ağır abi link=topic=23519.msg192737#msg192737 date=1246909680' Alıntı:
atilla abınn pc yıne arızalı bugun yoklamada yok bils-*-
ödevleri söylede yarın zorlanmasın şety*-* şety*-*
valla yıpratıyo motoru ya benim motorun kıçı tutmuyo kuyruk milinin keçeden yağ kaçırıyo kız-*sw kız-*sw kız-*sw

cubuklu06 link=topic=23519.msg192742#msg192742 date=1246910574' Alıntı:
ödevleri söylede yarın zorlanmasın şety*-* şety*-*
valla yıpratıyo motoru ya benim motorun kıçı tutmuyo kuyruk milinin keçeden yağ kaçırıyo kız-*sw kız-*sw kız-*sw
sizin motor altın ya ondan yağ kaçırıyodur. bizim krallar bildiğin döküm demir yani.

muhtarım , video yu bir daha izlersen ...balya makinası traktöre az geliyor...adam tam kapasite traktörü kullanmıyor...15 - 20 km yi görürsün...