Fendt Ana Binaya Kestirmeden Gitme (Bilmeyenler için)

arkadaşlar şimdiden küfür edecekseniz hiç yorum yazmayın resim koymayı bilmiyorum öğretirseniz koyarım TŞKR

(Gelelim Konuyo)
Balyaları samanlığa yüklediğimiz yerin yanında bi boşluk var orda makaralar var tuvalet kulubesi var ordan dim direk rüzgar pervanaleri var bitişik oraya doğru dim direk gidelim ordan direk fendt in binasına geliyo karşınıza direk

(aman anlamadınığınızı biliyorum sadece çorbanda bi katkım bulunsun dedim onuda elime yüzüme bulaştırdım lütfen kızmayın resim koymayı bilsem anlatırdım )

Ynt: Fendt Ana Binaya Kestirmeden Gitme (Bilmeyenler için)

masseyferguson_6460 link=topic=23541.msg192760#msg192760 date=1246914932' Alıntı:
arkadaşlar şimdiden küfür edecekseniz hiç yorum yazmayın resim koymayı bilmiyorum öğretirseniz koyarım TŞKR

(Gelelim Konuyo)
Balyaları samanlığa yüklediğimiz yerin yanında bi boşluk var orda makaralar var tuvalet kulubesi var ordan dim direk rüzgar pervanaleri var bitişik oraya doğru dim direk gidelim ordan direk fendt in binasına geliyo karşınıza direk

(aman anlamadınığınızı biliyorum sadece çorbanda bi katkım bulunsun dedim onuda elime yüzüme bulaştırdım lütfen kızmayın resim koymayı bilsem anlatırdım )

zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
bilgi için saol ama bunu bilmeyen varmı bilmem ama sanki samanyoluna gidermiş gibi anlatmışsın ::D:D:d

masseyferguson_6460 link=topic=23541.msg192760#msg192760 date=1246914932' Alıntı:

(Gelelim Konuyo)

Bizi aydınlattığın için çok teşekkürler.. Resim yüklemek için alttaki linkten yardım alabilirsin..

http://www.trakkulup.net/index.php/topic,18360.0.html

arkadaslar giants editoru kurdum fendt binasını bizim garaja yakın bir yere çekmek istiyorum oyuna ilk başladığımızda bi çiçek ekili yer var oraya gelse mesela ??

Bir türlü mapi actıktan sonra fendt binasını bulup sürükleme yapamadım