NAİL YETEK abimiz kütahyaya avrupa ferguson getirmiş deneme yapıyor

Ynt: NAİL YETEK abimiz kütahyaya avrupa ferguson getirmiş deneme yapıyor

nail abı az saman altından su yuruten degılmıs bıze forumda kendını acındırıyor adam cayır cayır mf suruyor ;D

zuha-*-s zuha-*-sSiz beni güldürdünüz Allah ta sizi güldürsün. Ya o tomruk işlerinde daha önce biraz çalıştım ama siz her Avrupa lının yaptığına doğru demeyin bence. O tomruktan 6 tane çakıyoruz arkasına banamısın demiyo motorlar ama biz sadece zincirle motora yakın çakıyoz. (55 56, 54 c, 240 s, 265 s ve tt 65dt) lere . Paylaşım için sağolun her ne kadar otlar balya yaptıramasamda üzülmüyorum.. Sonuçta ekmedikya. Allah verdi biz biçtik. Hem bu arada Muhtar Ankara dan FENDT alırsa geçerken belki bizede uğrar otları paketleyveriz. :D

Yaw hem sizin işiniz gücünüz yokmu bea, hadi Muhtar balyaları yuvarladı paralarıda Euro ya bağladı öğle bekliyo, hasatı siz gitmiyonuzmu tarlaya falan yav???

iş çokta naıl abı iş işleyecek, adam yokg :D evde oturmak varken 5 romork hayvan gubresı var 6 aydır cekılecek beklıo bı gelsen cekıversek ;D bnde sana ot baglmaya gelırım odesırız şety*-*

ağır abi link=topic=23560.msg192927#msg192927 date=1246966057' Alıntı:
iş çokta naıl abı iş işleyecek, adam yokg :D evde oturmak varken 5 romork hayvan gubresı var 6 aydır cekılecek beklıo bı gelsen cekıversek ;D bnde sana ot baglmaya gelırım odesırız şety*-*
Hiç fena olmaz . Hani. Hayvan gübresi işinde üstüme yoktur uzmanlık alanıma giriyo bu konu. En son 4 tekerli remorku bu işe feda ettim. Ağır ağır doluyo.