NAİL YETEK abimiz kütahyaya avrupa ferguson getirmiş deneme yapıyor

Ynt: NAİL YETEK abimiz kütahyaya avrupa ferguson getirmiş deneme yapıyor

nailyetek link=topic=23560.msg192936#msg192936 date=1246967059' Alıntı:
Hiç fena olmaz . Hani. Hayvan gübresi işinde üstüme yoktur uzmanlık alanıma giriyo bu konu. En son 4 tekerli remorku bu işe feda ettim. Ağır ağır doluyo.
ağır ağır doluyor amma kurek kurek bosalıo :D

doganbey1 link=topic=23560.msg192886#msg192886 date=1246958681' Alıntı:
yalnız nail abi 2.videoda kalkışta biraz hava atıyor gibi ön kaldırmalar falan:)
Orda motorda maximum torku ölçüyodum, hav atmak kim biz kim. Ayrıca sizleride beklerim test sürüşlerine ücretsizdir.

nailyetek link=topic=23560.msg192924#msg192924 date=1246965715' Alıntı:
Yaw hem sizin işiniz gücünüz yokmu bea, hadi Muhtar balyaları yuvarladı paralarıda Euro ya bağladı öğle bekliyo, hasatı siz gitmiyonuzmu tarlaya falan yav???
hehe cuma gunu koydeyım bıcer gelmıs ekınlerı bıctırıyımde satıyım hemen babam yıne benı ektı tatile gitti :D

benbekirya link=topic=23560.msg193147#msg193147 date=1247012053' Alıntı:
hehe cuma gunu koydeyım bıcer gelmıs ekınlerı bıctırıyımde satıyım hemen babam yıne benı ektı tatile gitti :D
pEŞİN PARALI Bİ ALICI BULURSAN SATARSIN . bAKALIM TOPTANCIYA sakın kaptırma sonra çok üzülürsün.

doganbey1 link=topic=23560.msg193251#msg193251 date=1247070252' Alıntı:
nail abi glip test edecğiz ben buradan ATİLLA ABİyide alacağım nail sezer hep beraber gelip görecez:)
Beklerim ve gelirseniz beni onurlandırırsınız. Gerçi balyacı bile zor geldi ama, belki sizde gelirsiniz nede olsa sizin hasat bitiyo heralde.

daha başlamadık abi tarlaya gidiyoruz yağmur başlıo biçemedik bi türlü hayırlısı allahtan

doganbey1 link=topic=23560.msg193282#msg193282 date=1247075394' Alıntı:
daha başlamadık abi tarlaya gidiyoruz yağmur başlıo biçemedik bi türlü hayırlısı allahtan
Vallahi bu sensde bizim biçerci işi sıkıntılı olabilir, baksana adamlar yağmurdan açlışamıyo söz verdikleri köyleri atlatmaya devam. Aha bu akşam çıkıyoz, aha yarın geliyoz... ( Sakın yanlış anlaşılmasın; gerçekler böyle.)

ole doğru abi buradaki mahalle batozuda bu sene geliyorum demiş ortada kimse yok tekirdağdan gelecek acaba nail mi tuttu adamları acaba:)

doganbey1 link=topic=23560.msg193361#msg193361 date=1247084237' Alıntı:
ole doğru abi buradaki mahalle batozuda bu sene geliyorum demiş ortada kimse yok tekirdağdan gelecek acaba nail mi tuttu adamları acaba:)
Olabilir bak aklıma şimdi geldi. Köye gittim falan diyodu. Ha bu arada muhtara çok yüklendik galiba; Adam firarda..

doganbey1 link=topic=23560.msg193369#msg193369 date=1247084781' Alıntı:
ewet nail abi nailde bi fırıldak olabilir.
oyyyttt ne kaynatıonuz batozla işimiz yok be aga biçer warken biçerde 10 lira olmuş dönümü köyede gidemiom ne zamandır sonunda izin günüm belli oldu işleri rayına oturttuk mc de cuma günü mubarek gün izinliyim artık cumadan cumaya köye köyde çok kişi bitirmiş hasatı bi bizim kalmış 60 dönüm kadar herkes karpuz bekliyor domuz warmış çok

atilla abi bak doğancan keşandan toplayarak tekirdağ edirne kırklareli den üyeleri nail abinin köyüne denemeye götürecekmiş bi cuma gidelim hem namazıda orada kılarız kendini ayarla

naıl_59 link=topic=23560.msg193438#msg193438 date=1247091909' Alıntı:
atilla abi bak doğancan keşandan toplayarak tekirdağ edirne kırklareli den üyeleri nail abinin köyüne denemeye götürecekmiş bi cuma gidelim hem namazıda orada kılarız kendini ayarla
önemli işim yoksa ben varım kardeşim...