Mod Yapmayı Bilenler Yardım

Arkdaşlar ben aranıza katılalı fazla bir zaman olmadı oyun için bazı mod düşüncelerim var ama fazla bir bilgim olmadığından dolayı yapamıyorum. Aşağıda verdiğim çizimin mod yapabilcek arkadaşlar varsa çizimleri hemen ona iletebilirim ister google sketchup dosyası olarak isterse maya dosyası olarak. Excavator yükleyici olarak bazı yerlerinin tekrardan çizimini yaptım. Yardım edebilecek birisi varsa çok sevinirim.

17766787.jpg

88970041.jpg

76730930.jpg

Ynt: Mod Yapmayı Bilenler Yardım

nahre link=topic=23579.msg193215#msg193215 date=1247053487' Alıntı:
Pek fazla bir bilgim yok daha öğrenmeye çalışıyorum öğrenmeye çalışmamda 2-3 haftalık kısa bir zaman daha çok çizimleride sketchupta yapıyorum
o zaman bu çizimler sana ait değil hazır bir çizimi editledin öylemi

nahre link=topic=23579.msg193500#msg193500 date=1247127867' Alıntı:
'Excavator yükleyici olarak bazı yerlerinin tekrardan çizimini yaptım' orda da belirtmiştim öyle olduğunu ama bunu yalnış bir cümleyle anlattım galiba
dediğim gibi önce oyunun 3d modellerinin uzantısı i3d bunun için giants editor ün sitesi sanırım giants.com olması gerekiyor burada o i3d formatına çevirebilmek için maya plug ini var istersen excavator e çok yakın bi unimog yaması var o yamayı indir ve scriptlerine ve modellemesini bir incele ben br ara uğraşmıştım fakat vakit sıkıntısından ilgilenememiştim eğer ilgilenebilirim dersen boş zamanlarımda çalışmalar yapabilirz

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ben balya makinası yerine saman(patoz) makinası istiyorum bende mod yapmasını bilmiyorum ne olursunuz bana bu istediğim modu yaparsanız çok sevinirim.Size isterseniz yalvarırım ne olursunuz ALLAH ' ın aşkına yapın ne olursunuz cevaplarınızı bekliyorum

xahmetw link=topic=23579.msg200123#msg200123 date=1248895903' Alıntı:
selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ben balya makinası yerine saman(patoz) makinası istiyorum bende mod yapmasını bilmiyorum ne olursunuz bana bu istediğim modu yaparsanız çok sevinirim.Size isterseniz yalvarırım ne olursunuz ALLAH ' ın aşkına yapın ne olursunuz cevaplarınızı bekliyorum
pm ile de atmışsın bana ama ben mod yapmıyorum veya yapamıyorum o yüzden eldekilerle idare etmek zorundasın