universal 683dt

Ynt: universal 683dt

oda doğru traktörü zorla, hor kullan ondan sona şu marka dandik, bu marka çabuk bozuluyo, vs. vs. bissürü şey..ben bu konuyu açtımki 683dt ler hakkında biraz bilgi edineyim....dağalıyosa bi sebebi wardır...bu traktör kağıttan poşetten değilya hemen dağılsın arıza yapsın....

sen kafana takma utb ler güzel motor yalnızca vitesleri uyumlu değil tarlada uygun vites kullanmada zorlanıyorsun bu kullanıcı yorumudur ama motoru güçlüdür onuda söyleyeyim

universalları bazıları iyi diyor bazıları kötü diyor madem iyi neden o zaman hiçbir yerde yok bizim burda dükyanlarda geçen sendeden kalan üniversallar var satılmıyor zaten çok iyi olsa 2005 model bi dtartör 20 bin tl ye satılmaz

bende bu tip şeyle duyduğum için sorma ihtiyacı duymuştum...bi çok galeride var 2006-2007 sıfır yani satılamayan...25-30ne tutturursa satmaya çalışıyolar...

ya eğer güzel kullanırsan tabiki teneke değilki bu hemen dağalsın....683 o paraya muazzam bi motor...tabi piyasası yok fazla ama eğer param çok değil ama 4*4 istiyorum diyosan alınabilecek bi traktör...buralarda hiç yok...

valla aga ben bilmiyorum tam olarak ama piyasa sı yok sanırım sıfırn bile sıfırın piyasası yoksa ikinci elinde hiç yok tur bilmiyorum ama alıcak olana bişey diyemem sadece iyice düşünsün derim sende düşünüyosan tümo dan şaşma derim :D