Yine Kendi Yapımım MF165

Eksileri Artıları Olabilir. Vakit buldukça mf240 vb ile de uğraşacağım. Fotolarını bulabilirsem!. :S
İşte Massey Ferguson 165 caps;
mf165.jpg

İşte Massey Ferguson 165 download;
http://uploaded.to/file/iuahhb

Ynt: Yine Kendi Yapımım MF165

erdal kım ne derse desın bence yama konusunda cok ıyı yerdesın calısmalarının devamnı yada sabıt bır konuda kalacak sekılde yapımı anlatmanı beklıyoruz ben bıraz ugrastım lakın beceremedım kolay bırsey degıl gıbı tekrar sagol erdal 20 yas mı denızlı plaka mı:)

dennizs link=topic=23610.msg194392#msg194392 date=1247398247' Alıntı:
bu yamayı yaptığını söyleyen arkadaştan hala bir açıklama bekliyorum yamanın 3d çizimini ve scriptini sen mi yaptın yoksa yapılmış bir yamanın skin ini mi değiştirdin ?

ewet abi yamanın 3d çizimini ve scriptini sen mi yaptın yoksa yapılmış bir yamanın skin ini mi değiştirdin ?
:S :S

dennizs link=topic=23610.msg194392#msg194392 date=1247398247' Alıntı:
bu yamayı yaptığını söyleyen arkadaştan hala bir açıklama bekliyorum yamanın 3d çizimini ve scriptini sen mi yaptın yoksa yapılmış bir yamanın skin ini mi değiştirdin ?
Mibzer link=topic=23610.msg194396#msg194396 date=1247400728' Alıntı:
ewet abi yamanın 3d çizimini ve scriptini sen mi yaptın yoksa yapılmış bir yamanın skin ini mi değiştirdin ?
:S :S
Evet google sketchup programı ile 3d çizimini yapıyor. maya ile düzeltmeler yapıyor. gigant editör ile de eklemeler yaparak hazırlıyorum. oyunda denemeleri yapıldıktan sonra burada vermeye çalışıyorum. Bunu neden bu kadar merak ettiniz hala anlamadım. baska forumlarda paylaşılmış birşey değil kopya değil. bils-*- :S Kendi yapımım diye yazmışım... Haaa Suzuki motor benim çizimim değil ama oyuna uyarlamak için bir hafta uğraştım.

erdal yardım edersın dıye bu kadar uzerınde durulmustur cunku yaptıgın yapamalar harıka yamalar en azından herkesın gorebıldıgı turden makınalar:D:D

o nedenle eger vaktın varsa genel bır anlatım yada vıdeolu anlatım yapabılırsen herkes uretmeye calısacak en azından en basta ben yanı tekrar tesekkur ederım kolay gelsn:D