steyr 9000 mt serisi

Ynt: steyr 9000 mt serisi

Paylaşıma teşekkürler doğancan. Böyle paylaşmaya devam edersek; sen Australi yaya ben ise İngiltere ye sığınma talebin de buluncaz. Bu arad muhtarda katılır bize ama sanırım benimle gelir. Kraliyetle yönetiliyo çünkü.... :D

Güç-Servisi, Multi Denetleyicisi, CAB açık pencere, CVT konforu ve daha birçok yenilik: Steyr, bu Serisi 9000 E tamamen gözden geçirilmiş. Yeni Steyr 9000 MT sınıftaki 80 100 HP için Sınıf Primus için olacaktır - tüm uygulamalar için, rahat güçlü ve güvenilir çok amaçlı traktör olarak tasarlanmıştı.

Multi-Trac için ekilebilir
Bu Steyr Güç-2-Güç Servisi, yeni bir çok kontrol ve 8 dersleri 4-12 km asıl alanına sahip şanzıman / S sağlayan tüm toprak, sondaj ve hasat uygulamaları için motor güç maksimum kullanımı, ne olursa olsun toprak koşulları ve arazi ve.

Multi-Trac otlak için
Ön alan montaj ve Heckzapfwelle dört hızları ile dolayı mükemmel görünümü nedeniyle bu Steyr 9000 MT tırpancı kombinasyonları ön veya arka için ideal, ya da ön bir makineli tüfek ve bir arka-vagon yükleme aynı anda kullanmak için. Ne bu, üretim ekipmanları böylece en hızlı ve en yüksek verimlilik ve çalışma at ayarlanabilir kullanabilen.

Çok genel bir bakış-Trac Evrensel For Work
Bu çekici görünümü, mükemmel görüş ve maneuverability bir traktör için, bu da iş istediğiniz Steyr 9000 MT olun. Bu çok yönlü çalışma atını, çiftlik ve nakliye sırasında çeşitli işlemleri yönetebilirsiniz. Çatıda açık görüntüleme penceresi ile son Steyr lüks kabin - 9000 MT bir artış, dinlenmek ve bu makinenin güç hissediyorum

ne yapalım abey almanca bu inglizce değil ingilizce olsa düzgün çevireceğiz.sağolsun çeviri programları bizleri zor durumda bırakıo

ewet okay abi hakketten çok güzel bir seri inş TÜRKİYEye gelir.teknolojinin ve gücün birleştiği nokta.işlerinde pratiklik motorda sağlamlık isteyen orta halli çifçiler için tasarlanmış ve başarıyla uygulanmış bir seridir