laverda 25.50 lxe çatalca

Ynt: laverda 25.50 lxe çatalca

güzel makİna bizmkİNLERİ HEP bUnUN 225 RV Sİ BİÇER. . AMA GECENSENE ÜZÜcü bi olay olMuştu.. 225 rv nin arkasındaN KABlO KISMINDAN ateş ALDI VE BİÇERİN ELKTRK aksamları yandı VE BİZİM TARLADAki buğdayda yandı biçilemeden. . biçeriN O ANDA freN KİLİTLEDİ biçer tarlada 4 DOLANDIRDIk drksyıon la ÇEVİRDİk öle GÖRMENİZ GERKdi. çOk fena olmustu. . .

ama güzel makina. .

Bu konuya herhangi bir yorum yapılmamasının en büyük sebebi, malum markanın biçerdöver işinde çok iddialı olamaması ve Laverdanın Türkiye piyasasını kasıp kavurması olabilir mi acaba? Başka bir makina ya da marka olsaydı bak sen mahşerin üç atlısı ne yorumlar yapardı. Ama konu laverda olunca muhtemelen Türkiye de üzerinde hiç tartışılamayacak konulardan birisi. Alipaşalı kızacak gerçi bana ama. Buğdayı herkes ve herşey biçiyor ama nitelik isteyen ürünlerde örneğin çeltikte Laverda ' nın üzerine Türkiyede başka bir makina yok. Jd biraz piyasayı yokladı ama maalesef olmadı. Biraz New Holland CX serisi ile tutunmaya çalışıyor. CX serisi de fena değil. Ama laverda gerek kalite gerekse de servis ve yedek parça olarak çok ilerilerde. Herhalde Laverdanın dünyadaki en iyi müşterisi olan ülke de bizizdir

diomedes link=topic=23651.msg194136#msg194136 date=1247306825' Alıntı:
Bu konuya herhangi bir yorum yapılmamasının en büyük sebebi, malum markanın biçerdöver işinde çok iddialı olamaması ve Laverdanın Türkiye piyasasını kasıp kavurması olabilir mi acaba? Başka bir makina ya da marka olsaydı bak sen mahşerin üç atlısı ne yorumlar yapardı. Ama konu laverda olunca muhtemelen Türkiye de üzerinde hiç tartışılamayacak konulardan birisi. Alipaşalı kızacak gerçi bana ama. Buğdayı herkes ve herşey biçiyor ama nitelik isteyen ürünlerde örneğin çeltikte Laverda ' nın üzerine Türkiyede başka bir makina yok. Jd biraz piyasayı yokladı ama maalesef olmadı. Biraz New Holland CX serisi ile tutunmaya çalışıyor. CX serisi de fena değil. Ama laverda gerek kalite gerekse de servis ve yedek parça olarak çok ilerilerde. Herhalde Laverdanın dünyadaki en iyi müşterisi olan ülke de bizizdir

bu herif hasta diye düşünücem artık

böyle hastalıklı yorumları okudukça diyorki insan ulan ağız denilen şey torba olsada büzülebilse diyor

bikere ülemamısın falcımısın tarotçumusun kimin neyle uğraştığını nerden biliyorsun bu sezon buğdayı biçtirebilmek için çeltiği geçtim sap kıyıcılı laverdanın götünde dolandığımızı yağmurların geçmesini beklediğimizi kağıtlardan yada kemiklerden görünmedi heralde at işkembeden nasıl olsa teşekkür geliyor arkada sağlam hemşerim sabrın sonunda sukunetide kullandık uğraşma yaşın burada bi çoğumuzdan büyük yap adam gibi yorum gör yakışanı kendine

İnsomnia, önce sen ve senin gibi hastalıklı bağnazlar ağızlarını büzecekler güzel kardeşim. Gerçekler acıtır tabii. Ayrıca arkanı sağlama alma gibi şeylerle ben hiç uğraşmam. Öyle komün ve klan yaşamını bu sitede en iyi yapan sensin ve yapanları da iyi bilirsin. Ben hiç olmasa önce bir noktaya dikkat çektim ondan sonra da makina ile ilgili kısıtlı bilgim dahilinde yorumda bulundum. Hiç olmazsa konuyu saçma sapan yerlere çekmedim.

diomedes link=topic=23651.msg194160#msg194160 date=1247313336' Alıntı:
İnsomnia, önce sen ve senin gibi hastalıklı bağnazlar ağızlarını büzecekler güzel kardeşim. Gerçekler acıtır tabii. Ayrıca arkanı sağlama alma gibi şeylerle ben hiç uğraşmam. Öyle komün ve klan yaşamını bu sitede en iyi yapan sensin ve yapanları da iyi bilirsin. Ben hiç olmasa önce bir noktaya dikkat çektim ondan sonra da makina ile ilgili kısıtlı bilgim dahilinde yorumda bulundum. Hiç olmazsa konuyu saçma sapan yerlere çekmedim.

senin dikkat çekmeye çalıştığın konuları

dıomedes in gönderdiği son mesajlarda tıklayan herkez okuyabilir buna müteakip kimin hasta rahatsız bağnaz yobaz işlere kalkıştığını veren kararını verir ardından nasıl destek bulduğunuda rahatlıkla izlenebilir konu sonrasında konucuğun nasıl b..a bulaştığı daha önceki olayların aynısındanda bilende çok iyi bilir

Ben hiç olmasa önce bir noktaya dikkat çektim : diyen dıomedes niye buraya dikkat çekmek istiyorsun

Hiç olmazsa konuyu saçma sapan yerlere çekmedim : işte konu sapansaçması yerde hadi trakkulup çık işin içinden

haklısın laverda diyorum