STEYR 8073 TARLA GÜNLERİ

Ynt: STEYR 8073 TARLA GÜNLERİ

24 numara ise tamamdır.kaba bi hesapla 12 numara 4 lü sayabiliriz.ama merak ettim neden 24 no 2 li kullanıyorsunuz.çünkü 2 li pek kullanılmıyo sanıyodum.kullandığınıza göre sebebi vardır.

yine bol ve güzel resimler paylaşmışsın teşekkürler...işin düzgün yapılması için yerine göre dörtlü 12 numara yerine ikili 24 numara pullulla herk yapılmalı işin doğrusu bu...yani sizin yaptığınız iş doğru...

yerler geçen sene kuraktı.o yüzden derin sürmek gerekiyordu.bu sene yağmur yağdı yerler allaha şükür çok güzel 4 lü ilew sürecez inlş

eline sağlık abi bizde 2lü 16 24 ne bulursak onla sürüyoruz arkadaşlar bizim buralarda tarlaların derin sürülmesi gerekiyor o yüzden 2 li büyük pulluk kullanıyoruz ve arkadaşlar kurakta bu pulluklar traktörleri çok yoruyor bu benim görüşüm şahsen enter üstesinden geliyor ama araret sorunu var tabi

saygılarımla

köydekilerde akrabalarından filan al gitsin bizim sürdüğümüz 4lüde bizim deil zaten yan komşudan 4 lü 13 no mf 288 var ondada..bizim yan taraftaki boşluğa bırakıyo bizde takıyoz..